Matrix geri dönüyor!

Son Güncelleme: 19 Mart 2017 - 10:24 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bilgisayar Programcısı Neo’nun var oluşu hakkındaki gerçeği keşfetmesini konu alan The Matrix üçlemesi Dünya çapında 1,6 milyar Dolar’ı geçen bir hasılat yapmıştı.

Matrix geri dönüyor!The Hollywood Reporter‘da yer alan habere göre The Matrix, yeni bir bölümle beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor.

Başrol oyuncusu Keanu Reeves‘in Wachowski Kardeşler‘in dahil olmaları halinde kendisinin de seriye geri dönebileceğini belirtmesine rağmen şimdiye kadar bu isimlerden hiçbirinin kadroda yer almadığı belirtiliyor. Fakat, habere göre üçlemede Trinity rolündeki Oyuncu Carrie-Anne Moss‘un anlaşmaya vardı. Moss, yeni bölümde teknolojiyi kullanarak insan bilincini Synth adı verilen insansı robotlara aktarmaya çalışan bir Bilimci olarak rol alacak.

Nasıl olacağı merak konusu

Bu arada filmin tamamen baştan mı çekileceği, devam filmi mi olacağı ya da hikayenin içindeki bir başka hikayeden mi oluşacağı (spin-off) konusu henüz net değil. Fakat üçlemenin Star Wars, Godzilla, Planet of the Apes ve Terminator ile beraber ‘yeniden çekim’ veya ‘devam filmleri’ kategorisine dahil olması daha olası bir ihtimal.

Habere göre Warner Bros., X-Men 2, The Incredible Hulk filmlerinin Senaristi Zak Penn‘in senaryoyu yazması ve Michael B. Jordan‘ın başrolde olması için görüşmeler yapıyor. Deadline‘da yer alan habere göre de stüdyo, ‘yeni bir yazar kadrosuyla yeni fikirlerin‘ ortaya çıkmasını istiyor.

 


Matrix geri dönüyor! ile Benzer Yazılar:

19 Mart 2017 Saat : 10:24

Matrix geri dönüyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir