Meclis Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti

Son Güncelleme: 9 Haziran 2016 - 7:35 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş’ı Saraçhane’deki başkanlık binasında ziyaret etti.

Meclis Başkanı Kadir Topbaş'ı ziyaret etti

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

İBB Zabıta Tören Mangası tarafından karşılanan TBMM Başkanı Kahraman, daha sonra Başkan Topbaş ile birlikte İBB Başkanlık Sarayı’na girdi. Başkanlık Sarayı girişinden yer alan anı defterini de imzalayan Kahraman, daha sonra da 1 saatin üzerinde görüştüğü Başkan Topbaş ile birlikte Topbaş’ın çalışma odasına geçti.

Görüşmenin ardından Başkan Topbaş, Başkan Kahraman’ı İBB Meclisi’ni gezdirerek meclis çalışmalarıyla ilgili bilgilendirdi. Başkan Topbaş ziyaretin sonunda Kahraman’a Hilmi Şahenk Fotoğrafları ile Bir Zamanlar İstanbul albümünü hediye etti. Başkan Topbaş’a Sultan Abdülhamit’in Yıldız serisinin replikası bir kahve takımı hediye eden Kahraman, “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var. Biz iki fincan getirdik ki 80 yıl hatırımız olsun” şeklinde konuştu.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İBB Anı Defterini şunları yazdı:

İstanbul Büyükşehir Belediyemizi ziyarete geldim. Sadece Türkiyemizde değil, dünyada da saygın bir değerli kardeşim. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı aynı zamanda Dünya Belediyeler Birliği Başkanı olan muhterem Dr. Kadir Topbaş Beyi ziyaret etmek benim için mutluluktur. Değerli başkanımızı ve şahsında bütün çalışma arkadaşlarını üstün gayretleri ve başarılı faaliyetleri dolayısıyla kutluyor, nice hizmetler ve hayırlı huzurlu ömürler niyaz ediyorum.


Meclis Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti ile Benzer Yazılar:

9 Haziran 2016 Saat : 7:35

Meclis Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir