Medipol Başakşehir Osmanlı Tokadı Yedi

Son Güncelleme: 13 Mart 2016 - 1:11 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, sahalarında 3 – 2 kaybettikleri Osmanlıspor maçının ardından konuştu.

Medipol Başakşehir Osmanlı Tokadı Yedi

Avcı, rakiplerinin deplasmanda iyi mücadele ettiğinin farkında olduklarını dile getirerek, Oyun bizim istediğimiz gibi başladı. Hem golü bulduk hem de oyun bizim adımıza iyi gidiyordu. Rakip, geçiş oyunlarında attığı gollerle öne geçti. Maçın 46. dakikasında penaltıyı kaçırdık ama arkasından golü bulduk. Kazanmak için hamleler düşünürken, özellikle rakibin hareketli oyuncularının önde olması bize zor anlar yaşattı dedi.

Teknik adam, maçta rakipleri lehine bir penaltı verilmediğini düşündüğünü de belirterek, Biz bazen penaltıya itiraz ediyoruz ama rakibin pozisyonunda da penaltı olduğunu düşünüyorum. Kulübeden öyle gördüm. Attığımız penaltı da penaltı ama kalecinin çok oynadığını gördüm. Bugün 2-2’den sonra maçı çevirebilirdik ama oyun rakibe döndü. Güzel maç oldu diye konuştu.

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay ise, iki takımın da maçla ilgili beklentilerinin olduğunu vurgulayarak, Medipol Başakşehir’in oyun formatı bizim de formatımızı şekillendirmemizi sağladı. Karşılaşmanın bu kadar iyi olmasının sebeplerinden biri de oyuncularımızın maça sonuna kadar tutunması ve Medipol Başakşehir’in oyun anlayışıydı. Bu format bizi cüretkar yaptı ve oynamamıza zemin hazırladı. Bundan dolayı Medipol Başakşehir’in hocasını kutluyorum. Futbolu güzelleştirme adına bence doğru hamle yaptılar. Buna karşı cevap vermede başarılı olduğumuzu düşünüyorum şeklinde konuştu.

Akçay, maçın hakemlerinin performansıyla ilgili bir soru üzerine, Düşüncelerim hakemlerimizin cesur olması gerektiği yönünde. Bir yanlışı

başka bir yanlışla düzeltemeye çalışmak, bence doğru tavır ve strateji değil. Bu nedenle bu camiayı da korumak, kollamak, gelişmesine de katkı sağlamak gerekiyor. Kazanmış biri olarak bazı şeyleri çok kolay söyleyebilirim. Bunun bize yararı yok dedi.


Medipol Başakşehir Osmanlı Tokadı Yedi ile Benzer Yazılar:

13 Mart 2016 Saat : 1:11
  SPOR

Medipol Başakşehir Osmanlı Tokadı Yedi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir