Mehmet Şahin;Her Şeye Yeni Bir Başlangıç Yapacağız

Son Güncelleme: 3 Kasım 2013 - 1:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ak Parti’nin bir çok kademesinde görev yapan 2009 yerel seçimlerinde Meclis üyesi seçilen dönem içerisinde Belediye Başkan Yardımcılığı yürüten 2014 yerel seçimlerinde  Başakşehir Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Mehmet Şahin yerel basınla kahvaltıda bir araya geldi.

Mehmet Şahin;Her Şeye Yeni Bir Başlangıç Yapacağız

Ak Parti misyonunu yeniden yapılandıracağız

Şahin; partimiz halka hizmet çerçevesinde siyasetinin başarılı olması için dört ana temel üzerinden yürütmektedir.

MEHMET ŞAHİN

•    Parti yönetiminin ve Belediye Başkanlarının‚  parti teşkilatı ve üyeleri ile olan ilişkilerin kuvvetli  olması gerekmektedir.

•    Siyaset kurumunu besleyen bulunduğu şehrin sıhhati ve selameti  için çalışan Yerel Basın ve artık Sosyal Medya  ile  düzgün seviyeli ilişkiler kurulması. Sizler yaşadığınız yerde yapmış olduğunuz çalışmalar neticesinde bir çok detaya hakim haberdar olan insanlarsınız. Bu durumda bir ilçe için en önemli unsurlardansınız.

•    Diğer bir hususta bulundukları ilçe ve alanla ilgili olarak  çalışma yapan Sivil Toplum Kuruluşları. Başakşehir’de tüm bölgelerde birbirinde farklı yapılarda dernekler bulunmaktadır. STK’larla ilişkilerin doğru hatta İlçenin yönetimi bu derneklerle beraber yapılmalı.

•    Bir ilçede yaşayan herhangi bir derneği yada kurumu temsil etmeyen herkesçe bilinen kanaat önderleri olan ilişkilerin sağlıklı olması gerekmektedir.

Ak Parti olarak bizler  bu yaklaşımlarla siyasetimizi tesis etmeye çalışıyoruz. Bu saç ayaklarında bir aksama varsa orada başarıdan söz etmek mümkün değildir.

Şahin; Başbakanımız bir gün bakıyorsunuz ki bir camide bir gün bakıyorsunuz bir parkta‚ bir metroda halk arasında dolaşarak halkın nabzını tutuyor. 2014 Yerel seçimlerinde böyle bir adayla yola çıkacağız. Aday adayı olduğum şu durumda spekülatif sonuçlar doğuracak açıklamalar yapmam doğru değildir.

Zaten partimiz yapmış olduğu temayül yoklamalarında

1.    Başkan ve programından memnun musunuz?

2.    Teşkilat yönetiminden memnun musunuz?

3.    Bu yöneticilerin 2014 yerel seçimlerine partimizi taşıyacaklarına inanıyor musunuz?

Sorulmaktadır. Bu soruların cevabı elbette bir alternatifi doğurmaktadır.  Bize bu alanda görev verilse de verilmese de partimiz için çalışarak en iyisini yerine getireceğiz.   Başakşehir’de tüm kesimlerle ilişkileri doğru zemine taşıyarak yeniden yapılandıracağız.


Mehmet Şahin;Her Şeye Yeni Bir Başlangıç Yapacağız ile Benzer Yazılar:

3 Kasım 2013 Saat : 1:50

Mehmet Şahin;Her Şeye Yeni Bir Başlangıç Yapacağız Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir