Mercedes, merakla beklenen Pick-up modelini tanıttı

Son Güncelleme: 19 Temmuz 2017 - 7:02 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

0 Paylaşımlar

Mercedes, yeni pick-up modeli X-Class ile geleneksel müşterilerinin yanı sıra lüks tutkunu kitleye de hitap etmeyi amaçlıyor. Mercedes, sonunda en çok merak edilen modellerinden biri olan X-Class pick-up’ı duyurdu. Dört kapılı, beş koltuklu bu model, dört çekişli olarak satışa sunulacak.Mercedes, merakla beklenen Pick-up modelini tanıttı
Altı manuel, yedi otomotik vites seçenekli aracın dört farklı motor opsiyonu mevcut. Zıtlıkların arabası olarak lanse edilen araç doğayı temsilen vahşiliği, kenti temsilen de medeniyeti simgeliyor.
Hem arazi koşullarında hem de kent içi ailelerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlandığı ifade edilen pick-up’ta 161 ve 187 beygir gücüne sahip dizel motor seçenekleri de yer alacak. Sınırlı sayıda ülkede de 163 begir gücüne sahip benzinli motor seçeneği de satışta olacak.

1042 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan X-Class, bu özelliği rakipleriyle hemen hemen aynı seviyede. Mitsubishi L200, Toyota Hilux ve Nissan Navara gibi modellerle rekabete girecek olan aracın 2017 sonunda satışa sunulacağı belirtildi.

X-Class’ın başlangıç paketi fiyatıysa yurdışında yaklaşık olarak 40.000 Avro.


Mercedes, merakla beklenen Pick-up modelini tanıttı ile Benzer Yazılar:

19 Temmuz 2017 Saat : 7:02

Mercedes, merakla beklenen Pick-up modelini tanıttı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir