Meryem Uzerli Eşkıya’dan neden ayrıldı?

Son Güncelleme: 3 Ekim 2017 - 1:20 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Geçtiğimiz sezon atv’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın kadrosuna dahil olan Meryem Uzerli, bu sezon diziden ayrıldı. Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, Uzerli’nin diziden ayrılış nedenini bugünkü köşe yazısında açıkladı.

Meryem Uzerli Eşkıya'dan neden ayrıldı?

Meryem Uzerli euro mağduru!

Seyrettiğim tek dizi olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Suzan-Suzi’yi oynayan Meryem Uzerli, geçtiğimiz sezon senaryo gereği Amerika’ya gönderilince sormuştum dönüşü olacak mı diye?

O zaman aldığım yanıt, Uzerli’nin dizide oynamaktan mutlu olduğu, yeni yayın döneminde devam etmek istediği şeklindeydi. Dizi, yaz tatilindeyken Uzerli’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda olmayacağı açıklanınca, bu sürpriz kararın sebebini araştırmış, ama öğrenememiştim.

Nihayet öğrendim Uzerli’nin diziden niye gittiğini! Uzerli, o zaman da yazdığım gibi bu sezon da en azından yıl sonuna kadar projede olmak istedi. Ancak zamanla Uzerli’nin isteğiyle, yapımcının ki örtüşmedi. Çünkü Uzerli’nin bölüm ücreti, euro bazında. Euro, TL karşısında ha bire değerkazanınca şirket, yeni sezona Suzi’siz başlamaya karar verdi.


Meryem Uzerli Eşkıya’dan neden ayrıldı? ile Benzer Yazılar:

3 Ekim 2017 Saat : 1:20

Meryem Uzerli Eşkıya’dan neden ayrıldı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir