Metro geldi, Başakşehir şahlandı!

Son Güncelleme: 19 Haziran 2013 - 4:01 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Metro’nun Başakşehir’e ulaşması konutta hareketliliği Başakşehir ve Bahçeşehir’e kaydırdı. Şimdiden bölgede fiatlar yüzde 20’lere varan oranda arttı.

Metro geldi, Başakşehir şahlandı!

Bu durum bilhassa Bahçeşehir de konut stoklarını eritmeye başladı. Özellikle modern yapılar, kapalı otopark ve yüzme havuzlu siteler şu günlerde bilhassa yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Bu durumda fiatları sabit kalan ve bir sahil kasabasını andıran Bahçeşehir’in göbegindeki TOKİ Emlakkonut projesi Spradaon Guartz’a ilgiyi yogunlaştırdı.

Basaksehir Bahcesehir’de TOKİ bünyesindeki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklıgı’nın Bahçeşehir 2.kısımda sahip olduğu Spradon Guartz projesi yatırım yapıp bir ev sahibi olmak isteyenler için bulunmaz firsatlar sunuyor.

Spradon Guartz Bahcesehir’in merkezinde, bölgeye değer katan, özel bir proje. Yürüyüş alanları, çocuk oyun parkları, dostlarıyla keyifli sohbetler yapmayı isteyenler için yesilliklerle dolu yasam alanları, dört adet açık yüzme havuzu, güneslenme terası, bir kapalı havuz, fitness merkezi, sauna ve Türk hamamı’ndan oluşan genis sosyal tesis alanı Spradon Guartz’ ın yasandıkca keyif veren ve farklilik yaratan yanları. 24 saat güvenlik, kapalı ve açık otoparkları sakinlerine güven ve rahatlığı yaşatıyor.

Toplam 53 bin m2 yerleşim alanı icinde, %80 i yaya yolları, rekreasyon ve bahçe sulama sistemlerinden olusan peyzaj alanı bulunmakta. Yer altı otoparkı, yüzeyde araç geçisi olmayan, konut erişimli, havalandırmalı ve sprinkler yangin söndürme sistemli tasarlanmış.


Metro geldi, Başakşehir şahlandı! ile Benzer Yazılar:

19 Haziran 2013 Saat : 4:01

Metro geldi, Başakşehir şahlandı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir