Mevlüt Uysal, dünya güreş şampiyonlarını kabul etti

Son Güncelleme: 22 Eylül 2017 - 9:43 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Mevlüt Uysal, dünya güreş şampiyonlarını kabul etti
0 Paylaşımlar

Dünya Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonası’ndan madalya ile dönen Muhammed Furkan Dursun ve Mustafa Safa Yıldırım Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı ziyaret etti. Başkan Uysal, Başakşehir Atatürk Olimpiyat Stadı çevresinde düzenlemeler yaparak bisiklet, binicilik dahil spor dalları için kullanılır hale getirmek istediklerini ifade etti.

Mevlüt Uysal, dünya güreş şampiyonlarını kabul etti

Yunanistan’da düzenlenen Dünya Yıldızlar Grokoremen Güreş Şampiyonası’nda zorlu rakiplerini yenerek altın madalyayı ülkemize taşıyan Muhammed Furkan Dursun ve Grokoremen Güreş Avrupa 2.’si Mustafa Safa Yıldırım, Başkan Uysal’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başakşehir güreş altyapısında yetişerek dünya arenasında ülkemizi temsil eden iki başarılı sporculara ziyaret sırasında Başakşehir Güreş Derneği Başkanı Fatih Mehmet Yıldırım, İBB Başakşehir Güreş Alyapı Sorumlusu Antrenör Cemal Bakır, Başakşehir Güreş Derneği Başkanı Fatih Mehmet Yıldırım, Başakşehir Güreş Derneği Başkan Yardımcısı Hamdi Demir, Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Selim Çelebi de eşlik etti.

“OLİMPİYAT STADI’NI TÜM SPOR DALLARINA UYGUN HALE GETİRİLECEK”

Güreşçileri tebrik eden Başekşehir Belediye Başkanı Uysal, Başakşehir Atatürk Olimpiyat Stadı çevresinin yeniden düzenlenerek ilçede tüm spor dalları için kullanılır hale getirmek istediklerini belirtti.

Uysal, “Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ile önümüzdeki haftalarda bir görüşmemiz olacak bu görüşmede Atatürk Olimpiyat Stadı ile ilgili projemizi anlatmak istiyoruz. Stadın etrafını yeniden düzenleyerek binicilik, bisiklet kulüpleri gibi kulüpler kurarak daha aktif hale getirmek, ilçemiz sporcularının daha büyük başarılar kazanmasına yardımcı olmak istiyoruz. Yeni Olimpiyat stadımıza ulaşım metro ile çok daha kolay. Yeni düzenlemelerle birlikte Olimpiyat Stadı’nda uluslararası turnuvalar düzenlemek istiyoruz” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal sporculara antrenör Cemal Bakır ve Fatih Mehmet Yıldırım’ı tebrik ederek, hediye takdim etti.


Mevlüt Uysal, dünya güreş şampiyonlarını kabul etti ile Benzer Yazılar:

22 Eylül 2017 Saat : 9:43
  SPOR

Mevlüt Uysal, dünya güreş şampiyonlarını kabul etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir