Nevin’den Mehmet Ali Erbil’e sert sözler!

Son Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 12:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Mehmet Ali Erbil’den hamile kalıp çocuğunu aldırdığını açıklayan şarkıcı Nevin Şimşek, önceki gün sunuculuk yaptığı yarışmada rahatsızlanan 60 yaşındaki şovmen hakkında, “Ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak” dedi.

Nevin'den Mehmet Ali Erbil'e sert sözler!

Geçtiğimiz gün Miss Fashion TV 2017’nin sunuculuğunu üstlenen Mehmet Ali Erbil, yarışma sırasında rahatsızlandı. Tansiyonu yükselen ünlü şovmen, “Ayakta zor duruyorum” diyerek geceden ayrıldı.

Sağlık durumuyla ilgili bir televizyon programına katılan 60 yaşındaki ünlü isim, “Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine. Geçen hafta tetikledi 3-4 gün evden çıkamadım” derken, “Yarışmada birinci olan kızı, tebrik bile edemedim. Allah korusun hamile kalır falan” sözleriyle şarkıcı Nevin’e göndermede bulundu.

“YATAKLARDAN ÇIKAMAYACAK”

Kısa süre önce Mehmet Ali Erbil’den hamile kaldığını ve şovmenin zoruyla hamileliğini sonlandırdığını iddia eden Nevin Şimşek, şovmenin isim vermeden kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi. Nevin’in açıklamaları şöyle: “Allah büyüktür, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Mehmet Ali Erbil ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak hastalıklardan ötürü. Allah ıslah etsin. Bebeğimi aldırdığım için çok pişmanım.

Bu vicdan azabını hayatımda boyunca çekeceğim. İkinci el araba mevzusunu defalarca açıkladım, bu adam 3 aylık ilişki süresince bana bir iğne bile almadı. Hamilelikte benimle ilgilenmedi kızlarla defalarca aldattı. Başka kızla ‘sevgili’ diye haberleri çıktı. Ben de onun üzerine ikinci el araba istedim bunun bebeğimle en ufak alakası yoktur. Benim hakkımda bilip bilmeden konuşulsun istemiyorum yaramı deşmesinler artık yeter.”


Nevin’den Mehmet Ali Erbil’e sert sözler! ile Benzer Yazılar:

12 Ekim 2017 Saat : 12:50

Nevin’den Mehmet Ali Erbil’e sert sözler! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir