Nidapark Başakşehir Konut Satışları Bitmek Üzere

Son Güncelleme: 7 Nisan 2016 - 11:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Kayaşehir’de Tahincioğlu şirketinin kendi arsası üzerine yapmış olduğu Nidapark Başakşehir projesi satışları bitmek üzere.Nidapark Başakşehir Konut Satışları Bitmek Üzere
Nidapark Başakşehir projesine talep patlaması yaşandı ve daha 2017 yılında tamamlanacak proje için satışların %90’ı şimdiden bitti. Bahçetepe İstanbul ve Bulvar İstanbul projelerinin yanında ve Olimpiyat stadına 1 km uzaklıkta inşa edilen Nidapark Başakşehir Projesi toplamda 5 blok ve 374 adet konuttan meydana geliyor. 2017 yılının ekim ayında teslim edilmesi planlanan Tahincioğlu Gayrimenkul’un Başakşehir’de inşa ettiği projede daireler 459.000 tl’den başlıyor.

Modern bir yaşam alanı sunan proje ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. İçerisinde her türlü imkânın olduğu proje İstanbul’un gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir proje olarak öne çıkıyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Başakşehir’de, bir kapısı şehir meydanına bir kapısı ise Avrupa’nın en büyük botanik parkına açılan Nidapark Kayaşehir projesi bölgedeki konut standartlarını Premium seviyeye yükseltecek. Nidapark Kayaşehir Nerede? Proje İstanbul Başakşehir ilçesinin en hızlı gelişen bölgesi olan Kayaşehir’dedir.


Nidapark Başakşehir Konut Satışları Bitmek Üzere ile Benzer Yazılar:

7 Nisan 2016 Saat : 11:27

Nidapark Başakşehir Konut Satışları Bitmek Üzere Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir