Nükhet Duru Başakşehir’de

Son Güncelleme: 27 Ocak 2015 - 9:38 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Türk müziğinin dev ismi Nükhet Duru Başakşehir’de sahne aldı.

Nükhet Duru Başakşehir’de

Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte sahne alan Duru, sahne performansı ile göz doldurdu. Başakşehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği konserin ev sahipliğini Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel yaptı.

Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde ilçe sakinleriyle buluşan Nükhet Duru, BKSM’yi çok beğendiğini dile getirdi. “Bu akşam sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sahne inanılmaz derecede güzel. Emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum. Bu gece gücümün yettiğince eski ve yeni parçalarımı sizlerle buluşturacağım.”

Türk pop müziğinin en uzun soluklu isimlerinden olan Nükhet Duru, sahnede klasikleşmiş parçalarını seslendirdi. Esprileri ve sempatik tavırları ile beğeni toplayan sanatçı, aç gözünü adamım, anılar, aşık oluyorum eyvah, ben sana vurgunum, beni benimle bırak, al beni yanına, cambaz, melankoli, ağla gibi parçaları Başakşehirlilerle birlikte söyledi.

Sahne performansıyla göz dolduran sanatçıya gecenin sonunda Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel tarafından çiçek takdim edildi.


Nükhet Duru Başakşehir’de ile Benzer Yazılar:

27 Ocak 2015 Saat : 9:38

Nükhet Duru Başakşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir