Nuvo Dragos projesi satışa başladı

Son Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 10:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul Maltepe-Dragos’ta inşa edilen Nuvo Dragos projesinin ikinci etabı satışa çıktı.

Nuvo Dragos projesi satışa başladı

İnşaat süreci tamamlanan projenin ikinci etabında metrekare satış fiyatı 5 bin 800 liradan başlıyor. 52 bin metrekare alanda inşa edilen projenin yatırım değeri 325 milyon lira olurken, toplam hasılat beklentisi ise 655 milyon lira olarak açıklandı.

Projede toplam 999 konut yer alırken, ikinci etaptaki 515 dairenin en düşük fiyatı ise 423 bin lira olarak uygulanıyor. İnşaatları bitirdikten sonra satışa sunduklarını belirten Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici, ilk etabın inşaatını ise haziran 2014’te bitirerek satışa açtıklarını bilgisini verdi.

Projenin bölgede yer alan Singer eski fabrikası alanında yükseldiğini hatırlatan Özderici, bu sayede projede Yüzde 1 KDV avantajı bulunduğunu dile getirdi. Özderici, “Maltepe bölgesinde arsa fiyatları metrekaresi 6 bin lira civarında iken biz bitmiş dairelerimizi metrekaresi ortalama 6 bin liradan satıyoruz.

Yatırımcı arsa maliyet fiyatına daire sahibi oluyor” diye konuştu.120 ay 0.45 faizAhmet Özderici, projelerini satın aldıkları arsalar üzerinde geliştirdiklerini anlatarak, bu sayede fiyat ve ödemeler anlamında seçenekler sunabildiklerini kaydetti. Özderici, “Peşin ödemelerde yüzde 15 indirimimiz var. Projede, 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği de sunuluyor” diye konuştu.


Nuvo Dragos projesi satışa başladı ile Benzer Yazılar:

12 Ekim 2017 Saat : 10:29

Nuvo Dragos projesi satışa başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir