Öğretmenler günü kutlandı

Son Güncelleme: 26 Kasım 2015 - 1:06 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir program düzenledi.

Öğretmenler günü kutlandı

Başakşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen programı Milli Eğitim Müdürlüğü adına Öğrenciden Armağan Anadolu Lisesi tarafından hazırlandı. Programa, , Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Garnizon Komutanı Bakım Albay Murat Sonel, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş Şube Müdürü, Muhtarlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenen programın açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz yaptı. Yılmaz konuşmasında, öğretmenliğin önemine değinerek geleceğin şekillenmesinde eğitim kurumlarının ve eğitimcilerin çok önemli bir yerde durduğuna dikkat çekti.

‘Eğitimcilerimizin her zaman yanındayız’

Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş ise yaptığı selamlama konuşmasında kendisinin de bir eğitimci olduğunu belirterek öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu anlattı. Başakşehir Belediyesi’nin öğrencilerin ve öğretmenlerin her zaman yanında olduğunu vurgulayan Başkan Yardımcısı Dikbaş, belediye bünyesinde eğitin alanında yapılan çalışmaları ve projeleri anlattı.

Protokol konuşmalarının ardından öğrenciler öğretmenlik mesleğinin önemini anlatan tiyatro oyunları sahneledi. Öğrencilerden oluşan koro öğretmen temalı parçalarını seslendirdi. Program öğretmenler günü temalı ilçe genelinde düzenlenen şiir, resim, kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi ile devam etti. İlçe genelinde bu sene emekli olan öğretmenlere başarı belgesi verildi. Program, ilçe de yeni göreve başlayacak olan öğretmenlerin yemin töreni ile son buldu.


Öğretmenler günü kutlandı ile Benzer Yazılar:

26 Kasım 2015 Saat : 1:06

Öğretmenler günü kutlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir