Olimpa Park, Başakşehir’i değiştirecek

Son Güncelleme: 24 Kasım 2013 - 9:57 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Fuzul Yapı, İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesi olan Başakşehir’in mimari yapısını değiştirecek projesini Olimpa Park’ı tanıttı

Olimpa Park, Başakşehir’i değiştirecekBaşakşehir’de hayalleri gerçekleştiren Fuzul Yapı’nın farklı projelerinden biri olan Olimpa Konutları, daha önce yaptığı Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans ile bütünleşerek Olimpa Park adını taşıyor. Bölgedeki tek alışveriş merkezi olan Olimpa Park, konut, rezidans, AVM ve çarşıyı tek konsepte buluşturdu.

Olimpa Park Evleri’nde konutlar 430 bin liradan başlıyor. Projenin tamamı 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor.

Fuzul Yapı’nın 25 bin metrekareyi aşan arazi üzerine konumladığı, 12 ve 18 katlı bloklardaki 232 daire ve 55 cadde mağazasıyla, Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’ın bütünleşmesinden meydana gelen Olimpa Park, Başakşehir’in yeni yüzü olmaya hazırlanıyor.

Kasım 2015’te tamamlanması planlanan Olimpa Park’ın sosyal donatıları arasında AVM, oyun alanları, geniş yeşil alanlar, otopark, kafe, fitness center gibi birçok seçenek bulunuyor.

Olimpa Park İletişim Bilgileri
Web: http://www.olimpapark.com
Telefon: 0212 485 75 99


Olimpa Park, Başakşehir’i değiştirecek ile Benzer Yazılar:

24 Kasım 2013 Saat : 9:57

“Olimpa Park, Başakşehir’i değiştirecek” için 1 Yorum

  1. akra fm dedi ki:

    Fuzul un bu arazi içinde kul hakkına girdiğini biliyormuydunuz? Ak Partinin
    Neferi olan bizler mgv teşkilatlarından gelen bizler bu adam yüzünden partili kimsenin yüzüne bakamaz olduk. Bütün herkes başakşehir belediyedini bu adam yönetiyor diyor. Bu kul hakkına giren adam rezidans yapacağı arsanın %50 sini kılıfına uydurarak 2010 yılında belediyeden geçiretek kendi arsasına katmış ve 3 sitenin ortak otopark alanını gasp etmiş ve bunu hak olarak iddaa etmiş. Otoparkı kapatırken edepsisce işçileri 65 yaşında kadına darp ve galis küfürler savurarak kendinize arkadan kapı açın diye tehditler savurmuştur. Allah (c.c.) safer ayı arifesinde olmamız münasebeti ile bu haksızlığın bedelini ödetecektir inşallah dualarımız bu yönde. Bu doymaz adam isk.paşa cemaatinden yetişmiş ama rahmetliden zerre ders ve etki almamış maalesef. Rabbim hidayet versin

Olimpa Park, Başakşehir’i değiştirecek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir