Organize Sanayi Bölgesi Yanıyor

Son Güncelleme: 2 Mart 2015 - 11:49 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’de tekstil firmalarının bulunduğu binanın girişinde yangın çıktı. Yangında bina girişinde bulunan kimyasal madde yüklü tanker, TIR ve bir otomobil alev alev yandı.

Organize Sanayi Bölgesi Yanıyor

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde tekstil firmalarının bulunduğu alanda yangın çıktı. İddiaya göre yangın, ambalaj firmasına getirilen kimyasal maddelerin taşındığı sırada başladı. Araçların bulunduğu alanı saran yangın biranda büyüdü. Alevler bina girişinde bulunan kimyasal madde yüklü tanker, için kitap dolu bir TIR ile otomobile sıçradı. Fabrika çalışanları durumu hemen itfaiyeye bildirdi.

Yangına Başakşehir, Bağcılar, Bakırköy, Kocasinan’ında aralarında bulunduğu çok sayıda itfaiye grupları müdahale etti. Yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından yangın söndürülerek kontrol altına alındı. Olayda 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi. Yangın olan bölgede bir yakını çalışan vatandaş olayın fabrikaya tenekelerle tiner taşındığı sırada çıktığını söyledi. vatandaş, “Tiner tenekeleri sürtünmeden dolayı alev almış. Onlarda yere saçılınca yangın büyümüş.” dedi.

İtfaiye ekiplerinin söndürdüğü yangın sonrasında araçlar tamamen kullanılamaz hale geldi. Polis, yangınla ilgili soruşturma başlattı.


Organize Sanayi Bölgesi Yanıyor ile Benzer Yazılar:

2 Mart 2015 Saat : 11:49

Organize Sanayi Bölgesi Yanıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir