Özcan Deniz Feyza Aktan ile Evleniyor

Son Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 9:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz’in yaklaşık bir senedir birlikte olduğu sevgilisi Feyza Aktan‘ın hamile olduğu iddiaları gündeme düştü. Peki Feyza Aktan kimdir ve kaç yaşındadır?

Özcan Deniz Feyza Aktan ile Evleniyor

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Feyza Aktan‘la evlenmek için gün sayıyor. 3 aylık hamile olan Feyza Aktan ve bir süredir sağlık sorunları yaşayan Özcan Deniz, henüz tarih belli olmasa da Paris’te beraberliklerine resmiyet kazandıracak. Çiftin 10 Kasım için planladıkları nikah törenini Feyza Aktan’ın hamile olması nedeniyle öne çektiği konuşulanlar arasında. Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, İstanbul’da doğdu. 1 yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz’den bebek bekleyen Feyza Aktan 25 yaşında…

HT magazin’in haberine göre; Özcan Deniz’in ailesiyle de tanıştırdığı sevgilisi iki aylık hamile. Her fırsatta baba olmak istediğini dile getiren 45 yaşındaki oyuncu, haberi alınca büyük mutluluk yaşadı. Çift, mutlu haberi sadece yakın çevresiyle paylaştı. Babalık heyecanı yaşayan Özcan Deniz’in, 25 yaşındaki sevgilisinin üzerine titrediği öğrenildi. Ünlü oyuncunun, hamilelik sürecinin başında Aktan’ın evlilik telaşı yaşamaması için nikâh konusunda acele etmediği öğrenildi.


Özcan Deniz Feyza Aktan ile Evleniyor ile Benzer Yazılar:

12 Ekim 2017 Saat : 9:55

Özcan Deniz Feyza Aktan ile Evleniyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir