Ramazan’da Fırın ve Pastaneler kontrol ediliyor

Son Güncelleme: 17 Mayıs 2018 - 11:37 0 Yorum Yazar:

7 Paylaşımlar

Ramazan Ayı’nın başlamasıyla fırın denetimleri de hız kazandı. İlçe genelinde yer alan pastane ve fırınlara gerçekleştirilen denetimlerle vatandaşlar gönül rahatlığı ile Ramazan Ayı’nı geçirebilecek.

Başakşehir Belediyesi Sağlık İşleri, Zabıta ve Ruhsat Denetim Müdürlükleri tarafından oluşturulan ekiplerle yapılan kontrollerde Başakşehir’de hizmet veren fırın, unlu mamul ve tatlıcılar denetleniyor. İlçe genelinde faaliyet gösteren 125 işletmeye gidilerek, Ramazan Ayı’nda vatandaşın güvenle, sağlıklı şekilde alış veriş yapabilmesi hedefleniyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hizmet için işletmelerde gerçekleşen denetimlerde ekipler genel düzen, muhafaza ve depolama şartları, personel hijyeni, ürün hijyeni, alet ve ekipman hijyeni gibi kriterleri kontrol ediyor. Ayrıca işletmeye ait evraklar ile halk eğitim merkezlerinden alınan personel hijyen eğitim sertifikaları kontrol ediliyor.

Kontroller neticesinde eksiklik görülen işletmelere gerekli uyarılar yapılarak halkın hijyenik ortamda, güvenli ve kaliteli bir hizmet alması sağlanıyor.


Ramazan’da Fırın ve Pastaneler kontrol ediliyor ile Benzer Yazılar:

17 Mayıs 2018 Saat : 11:37

Ramazan’da Fırın ve Pastaneler kontrol ediliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir