Resul Kurt, Kayaşehir’de

Son Güncelleme: 27 Nisan 2015 - 10:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Resul Kurt, Kayaşehir’de fabrika işçilerini ziyaret etti. Kurt, “AK Parti bir bölgenin değil tüm Türkiye’nin partisidir” dedi.
Resul Kurt, Kayaşehir'deAK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı ve güvenlik uzmanı araştırmacı yazar Resul Kurt, Kayaşehir bölgesindeki fabrikalarda çalışan fabrika işçilerini ziyaret etti. Fabrika yetkilileri ile birlikte atölyeleri dolaşan ve işçilerle sohbet eden Kurt, iş güvenliği konusunda işçilere nasihatlerde bulundu. 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir kırılma noktasında olduğunu belirten Kurt, “AK Parti olarak buna büyük önem veriyoruz. Tüm teşkilatımız ve adaylarımız sahada tam kadro çalışıyor. AK Partinin ayakları yere basan gelecek vaat eden 50-100 yıl sonra bile sonrasını düşünen, ekonomik programlarını hep ileriye dönük olarak planlayan çalışmalarının yanında muhalefet partilerinin günü birlik, popülist politikalarına baktığımız zaman halkta bir karşılığının olmadığını görüyoruz. Bir siyasi parti lideri çıkıyor asgari ücreti 5 bin lira yapacağım diyor. Ancak kendi şirketlerinde çalışan işçilere 800 lira vermez” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NA HODRİ MEYDAN DİYORUM”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vaatlerinin boş vaatler olduğunu belirten Kurt, “Kılıçdaroğlu’na hodri meydan diyorum. Buyursun CHP’li belediyelerde çalışan taşeron işçileri kadroya alsın. CHP’li belediyelerde asgari ücretle çalışan işçilerin maaşlarını dilediği ücrete çıkarsın. Buyursun yapsın elini tutan yok. HDP’de aynı yaklaşımlar içine giriyor. HDP’liler, halktan elektrik, su ve ulaşımdan para almayacağız diyor. Onlarında elinde birçok belediye var. Bunu vaat ediyorlarsa buyursunlar belediyelerinde bunu yapsınlar. Ancak bunların böyle bir niyeti yok. Bunlar ayakları yere basmayan, karşılığı olmayan tamamen popülist politikalardır” dedi.
Muhalefetin boş vaatlerine karşılık AK Parti’nin geleceğe bakan politikalar ürettiğini belirten Kurt, “AK Parti ayakları yere basan ileriye dönük vaatlerde bulunan halkın sıkıntılarını çözebilecek programları olan bir partidir. AK Parti Türkiye partisidir. Güneydoğuda, İç Anadolu’da, Ege’de kısacası Türkiye’nin her yerinde AK Partiyi görebilirsiniz. AK Parti bir bölgenin değil tüm Türkiye’nin partisidir” dedi.
Kaynak: İHA

 


Resul Kurt, Kayaşehir’de ile Benzer Yazılar:

27 Nisan 2015 Saat : 10:39

Resul Kurt, Kayaşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir