Rıdvan Dilmen’den Başakşehir maç yorumu

Son Güncelleme: 5 Ocak 2015 - 1:38 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Rıdvan Dilmen’den Başakşehir maç yorumu
0 Paylaşımlar

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçeli Emmanuel Emenike ile ilgili olarak çarpıcı bir yorum yaptı.Rıdvan Dilmen'den Başakşehir maç yorumu
Dilmen, “Fenerbahçe, sakatlıktan da olsa bu form durumuyla Emenike’den kurtuldu. Emenike’nin Fenerbahçe’ye son dönemde el freni olduğunu bugün gördük. Alper geldi ve Alper, Caner’i nefeslendirdi” dedi. Rıdvan Dilmen, NTV Spor’da yayınlanan “% 100 Futbol” programında Fenerbahçe’nin, sahasında Başakşehir’i 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi yorumladı..

“Sahada güçlü bir Fenerbahçe vardı”

Fenerbahçe’nin performansını öven Dilmen, “Bugün sahada güçlü bir Fenerbahçe vardı” dedi.
kayasehiristanbul.net
“Fenerbahçe bu form durumuyla Emenike’den kurtuldu”

Sarı-lacivertli ekipte yedek bırakılan Emenike ile ilgili çarpıcı bir yorum yapan Dilmen, “Fenerbahçe, sakatlıktan da olsa bu form durumuyla Emenike’den kurtuldu. Emenike’nin Fenerbahçe’ye son dönemde el freni olduğunu bugün gördük. Alper geldi ve Alper, Caner’i nefeslendirdi. Alper, kademeye de giriyor. Bunu ne Sow, ne de Emenike yapıyor. Bunu Kuyt, Gökhan Gönül’e yapıyor. Caner de Alper’e güvenip daha çok ileriye destek veriyor” diye konuştu.

“Fenerbahçe’nin molaya ihtiyacı yok. Kartal iyi işler yapmış”

Dilmen, Fenerbahçe’nin molaya ihtiyacı bulunmadığını kaydederek, şöyle devam etti:

“Beşiktaş, son haftaya oldukça yorularak geldi. Beşiktaş’ın çok ihtiyacı var molaya. Fenerbahçe için dezavantaj oldu ligin devre arasına girmesi. İsmail Kartal da çok iyi işler yapmış. Takımın fizik kapasitesi çok iyi. Her hafta daha da iyi oluyor. İsmail Kartal, adaletli olmak istiyor. Herkes, ‘Diego’ diyor ama İsmail Kartal, ‘Alper’i oynatacağım’ diyor. ‘Emenike gerekirse oturacaksın’ diyor.”

“Emenike ile konuşulması lazım”

Oyuna alınmamasına sinirlendiği için karşılaşma bitmeden soyunma odasına giden Emenike ile ilgili olarak ise Dilmen, “Görmedim ama maçın bitmesine 3 dakika kala soyunma odasına giren Emenike ile kulübün konuşması lazım. Bu uyumsuzluk uzun vadede problem yaratır” şeklinde konuştu.

Dilmen, Fenerbahçe’nin Trabzonspor, Bursaspor, Galatasaray ve Beşiktaş deplasmanlarını geride bıraktığını hatırlatarak, “Şimdi rakipleriyle içeride oynayacak. Fenerbahçe’nin bu durumu avantaja çevirmesi için bu tip maçlarda kredisini kaybetmemesi gerekiyor. Fenerbahçe’nin bu maçlarda stratejisi farklı da olabilir. Stratejik olarak 3 puan değil de belki 1 puan içinde çıkması gerekecek” dedi.

(TRTSPOR)


Rıdvan Dilmen’den Başakşehir maç yorumu ile Benzer Yazılar:

5 Ocak 2015 Saat : 1:38
  SPOR

Rıdvan Dilmen’den Başakşehir maç yorumu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir