Samsun’lu heyet Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Son Güncelleme: 21 Mart 2015 - 10:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı ziyaret etti.

Samsun'lu heyet Başkan Uysal'ı ziyaret ettiAralarında Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanı ve Şube Müdürlerinin yer aldığı Samsunlu heyet, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile bir süre makamında sohbet etti. Heyet daha sonra Başkan Uysal ile birlikte Başakşehir Belediyesi birimlerini gezerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

‘Hizmet vatandaşın ayağına götürülmüş’

Belediyenin çalışmalarını ve uygulamalarını yerinde incelemek için gelen Samsunlu heyet Başakşehir Belediyesi’nin ilçe belediyelerine ve büyükşehir belediyelerine örnek çalışmalar yaptığını belirtti.

Bir süre Başkan Uysal ile makamında sohbet eden Samsunlu heyet, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile birlikte belediye hizmet birimlerini de gezdi. Belediye heyeti Başkan Uysal’ı da Samsun’a davet etti.

Belediye yönetimini ve yönetim binasını çalışma sistematiğini çok doğru buldum, Başkanımızı kutluyorum, diyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, ziyareti değerlendirdi “Teknoloji iyi kullanılmış, hizmet vatandaşın ayağına götürülmüş. Özellikle de hasılat paylaşımı konusunda Belediye ve ekibinin vermiş olduğu bilgilere teşekkür ediyoruz. Bir model oluşturmaya çalışıyoruz, bizde şehrimizde uygulamaya çalışacağız. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Çalışma koşullarınız çok iyi bu koşulları sağlayan Başkanımıza da teşekkür ediyoruz.”

‘Başakşehir, belediyecilikte örnek uygulamalara imza atıyor’

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt ise, “Öncelikle Belediye Başkanımız olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Gerçekten ilçe belediyelerine hatta Büyükşehir Belediyelerimize örnek olacak uygulamaları var. Özellikle finans sağlama konusunda ” dedi.

Yurt, sözlerini şöyle sürdürdü, “Başta belediye hizmet birimlerimizi gezdik. Çok güzel çok çağdaş, Dünya’nın kullandığı bir ofis modelini burada oluşturmuşlar. Burada çalışanların konforu yanında hizmet alan vatandaşlarında konforu düşünülmüş. Belediye hizmeti vatandaşın ayağına götürülmüş. Tahakkuk servisi, dilekçelerin, şikayetlerin toplandığı diğer birimler gerçekten çok çağdaş olmuş. Hasılat ayıyla alakalı yeni finans modeli tüm belediyelere finans sağlama anlamında tüm Türkiye’ye bir model bence. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde uygulanabilirliğini araştırmak için geldik. Geçen hafta Büyükşehir Belediye Başkanımız, Mevlüt bey ile ikili görüşmelerinden etkilenmiş ki hemen ertesi gün hatta o gün bu heyetle birlikte buraya gelmemizi istedi. Başakşehir Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal’a ve tüm çalışanlara teşekkürlerimizi sunuyor ve kutluyorum”

Samsunlu heyet, incelemelerin ardından ilçeden ayrıldı.


Samsun’lu heyet Başkan Uysal’ı ziyaret etti ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2015 Saat : 10:21

Samsun’lu heyet Başkan Uysal’ı ziyaret etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir