Şarj Sorununa Çözüm Arayışları

Son Güncelleme: 15 Kasım 2012 - 9:16 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Akıllı cihazlar, artık birçok işlevi yapar hale geldiler. Ama bir de şarj sorunu olmasa… En son model akıllı telefonu bile şarja takmadan en fazla 1 gün kullanabiliyoruz. Böyle olunca, cihazları şarj etme kolaylığı da giderek önem kazanıyor.
Şarj Sorununa Çözüm Arayışları

ETON ŞARJ TÜRBİNİ
Son teknolojik cihazları el yordamıyla şarj etmenin biraz havalı adı gibi görünse de oldukça kullanışlı bir aksesuvar. USB bağlantı noktası üzerindenakıllı telefonları ve tabletleri şarj edebilen cihaz, dijital fotoğraf makinelerini de şarj edebiliyor. Elle çevrilen kolu sayesinde kinetik enerji üreten cihazla, kolunu bir dakika çevirerek, akıllı telefonunuzu 30 saniye kullanabilecek kadar şarjedebiliyorsunuz. Birden fazla cihazı aynı anda şarjetmek için modelleri de bulunan ürünün fiyatı 49 dolardan başlıyor.

 

ONE DOCK EVRENSEL ŞARJ İSTASYONU
Apple’ın iPhone ve iPad’inin yanı sıra Samsung’un akıllı telefon ve tabletleri için geliştirilmiş olan bu cihaz, kullandığınız mobil ürüne göre kişiselleştirilebilen bir şarj istasyonuna dönüşüyor. Sert alüminyum yüzeyden oluşan istasyon, 362 gram ağırlığında. Kullanacağınız mobil cihaza uygun olan ve plastikten yapılmış şarj noktası girişleri bulunan istasyonun, beyaz ve siyah renkleri bulunuyor. Bu cihazlarda, akıllı telefonunuzu şarj edebildiğiniz gibi TV, müzik sistemi veya hoparlör gibi cihazları da direkt bağlayıp, görüntü ve sesi aktarmanız mümkün. Fiyatı 70 dolar seviyesinde.

iSOUND USB PRİZİ
Ev ve işyerlerinin vazgeçilmezi olan 3’lü ve 4’lü gibi çoklu elektrik prizleri, kullandığımız cihazlar arttıkça yetmez hale geliyor. Hatta zamanla bu elektrik prizleri yerini iSound adlı bu cihazlara bırakacak gibi. Ürün, USB bağlantısı üzerinden sarj olabilen akıllı telefon, tablet, MP3 çalar, dijital fotoğraf makinesi ve kamera gibi cihazları tek elektrik prizinden şarj etmek için geliştirilmiş. 4 USB giriş noktası olan cihaz, 25 dolara satılıyor. Priz, 2100 miliampere kadar pili olan cihazları şarj edebiliyor.

TİMBUK 2 ŞARJLI ÇANTA
Seyahat halindeyken şarj sorunu için geliştirilen bu çanta, içinde bulunan şarj ünitesiyle akıllı telefon veya tabletinizi şarj edebiliyor. Çanta üreticisi Timbuk2’nin “Enerji Serisi” adını verdiği çantanın içindeki özel bölüme yerleştirilen Joey T1 adlı şarj ünitesi/cihazı, USB bağlantı üzerinden şarj olabilen tüm mobil cihazlara uygun. Telefonu 2 defa tam şarj edebilen cihaz, çantadan ayrı olarak da kullanılabiliyor. Fiyatı 199 dolar.( Haberturk)


Şarj Sorununa Çözüm Arayışları ile Benzer Yazılar:

15 Kasım 2012 Saat : 9:16

Şarj Sorununa Çözüm Arayışları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir