Sıla’yı öğretmeni izledi!

Son Güncelleme: 9 Ekim 2017 - 3:44 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Geçtiğimiz hafta sonu iki gün üst üste İzmir’de sahne alan Sıla, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği sonbahar turnesiyle yeniden hayranlarıyla buluştu.

Sıla'yı öğretmeni izledi!

İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenlerinin karşısına çıkan güzel sanatçı harika bir konsere imza attı. Yaz boyunca yoğun konser maratonunda olan Sıla, konserlerine sonbaharda da hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta sonu İzmir’de yoğun ilgiyle karşılaşan sevilen sanatçı, istek üzerine bu hafta yeniden İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Sıla, salonu hınca hınç dolduran hayranlarıyla birlikte ‘Ateşle Oynama’, ‘Esmer’ ve ‘Muhbir’ şarkılarını hep bir ağızdan söyledi.

Sanatçıyı izlemeye gelenlerin arasında liseden müzik öğretmeni de vardı. Öğretmenini görünce sevinen ve heyecanlanan Sıla, “Öğretmenim o zamanlardan beri bana inanıyordu. Kendisi bugünlere gelmemde önemli destekçimdir. Bana inandığı için ve katkılarından dolayı değerli hocama sizlerin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Heybeden Şarkılar konser serisi ile geçtiğimiz Mart ayından bu yana pek çok konser veren Sıla, kendi şarkıları ve geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği şarkılardan oluşturduğu repertuarı ile seyirciyi coşturdu.


Sıla’yı öğretmeni izledi! ile Benzer Yazılar:

9 Ekim 2017 Saat : 3:44

Sıla’yı öğretmeni izledi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir