‘Strada’nın ikinci etabı satışa çıktı

Son Güncelleme: 6 Aralık 2017 - 11:05 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Suudi Arabistan merkezli şirket Akzirve Gayrimenkul, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Strada projesinin ikinci etabını tanıttı. Toplam 2 bin 510 birimden oluşan Strada projesinin ilk etabında 747 konutun 11 ayda sahibini bulduğunu açıklayan Akzirve Gayrimenkul & Yatırım CEO’su İbrahim Maasfeh ikinci etap olan Strada Plus’ta ise 880 konut yer aldığını söyledi.

'Strada'nın ikinci etabı satışa çıktı

İbrahim Maasfeh, “İlk etap satışı tamamladı, inşaatta yüzde 50 seviyesine geldik. Sözleşmede teslim tarihi Aralık 2018 olsa da biz 3-4 ay erken bitirmeyi planlıyoruz” dedi. Satışa çıkan ikinci etapta daire fiyatlarının 239 bin liradan başladığını belirten Maasfeh, ilk etapta dairelerin 1 yılda yüzde 40 prim yaptığını, aynı getiriyi ikinci etap için de beklediklerini söyledi.

İlk projesi

Türkiye’de 25 yıldır inşaat malzemeleri alanında faaliyet gösterdiklerini, Strada’nın ilk gayrimenkul projeleri olduğunu söyleyen İbrahim Maasfeh, ikinci projelerinin de Zeytinburnu’nda yer alacağını söyledi. ‘Nakliyeciler Sitesi’ olarak bilinen alanda şirket 1850’si konut toplam 2 bin bağımsız birim inşa edecek. Bahçeşehir ve Topkapı projelerinin 1 milyar dolar yatırım değerine sahip olduğunu ifade eden Maasfeh, “Zeytinburnu’nda mart ayında satış ve inşaat başlar. Nakliyeciler taşınmaya başladı. Hak sahiplerinin bir kısmı ile kat karşılığı anlaştık, bazı alanları da satın aldık. Arsa bir kooperatife ait ve biz 245 kooperatif üyesine projeden daire vereceğiz” diye konuştu.


‘Strada’nın ikinci etabı satışa çıktı ile Benzer Yazılar:

6 Aralık 2017 Saat : 11:05

‘Strada’nın ikinci etabı satışa çıktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir