Süper Star, Ajda Pekkan Bahçeşehir’de

Son Güncelleme: 11 Mart 2014 - 10:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Süper Star Ajda Pekkan konseriyle kutladı.

Türk popüler müziğinin Süper Starı Ajda Pekkan Başakşehir Belediyesi’nin BKSM’de düzenlediği konserde sahne aldı. Süper Star, iki saat süren konsere Başakşehirli hanımların Kadınlar gününü kutlayarak başladı. Konser öncesinde, ‘Kadın olmanın anlamı’ isimli şiir dinletisi de yer aldı.

Süper Star, Ajda Pekkan Bahçeşehir'deBaşakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın ev sahibi olduğu geceye, Başkan Yardımcısları Nurettin Ertemel ve Haluk Dikbaş katıldı.

Pekkan’dan, Kadınlar Günü’ne özel konser

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlenen konser öncesinde ‘Kadın olmanın anlamı’ isimli kısa bir sohbet ve şiir dinletisi yer aldı.

Açıldığı ilk günden itibaren Kültür-sanatın merkezi durumuna gelen Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde (BKSM) dev bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin en uzun soluklu popüler kültür simgelerinden olan Ajda Pekkan’ın BKSM konser biletleri iki günde tükendi.

60’lı yıllarda başladığı ve bugünlere değin getirdiği müzik kariyerinde pek çok ilke imza atmış, pek çok yeniliğin öncüsü olmuş ve kendinden sonra gelen kuşakları derinden etkilemiş olan Süper Star, hafızalara yer etmiş parçalarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Hayranlarının coşkulu tezahüratlarıyla sahne alan Ajda Pekkan, izleyicilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak konsere, ‘yakar geçerim’ parçasıyla başladı.

Ses Dergisi’nin yarışmasında kazandığı birincilik ödülüyle profesyonel kariyeri başlayan sanatçı konserde, hayranları tarafından ilk olarak tanındığı Adamo’nun ünlü şarkısı ‘her yerde kar var’ parçasını da seslendirdi. Süper Star Ajda Pekkan BKSM konserinde; çerçeve, arada sırada, heves, aynen öyle, sen mutlu ol, farkım bu gibi sevilen parçalarını hayranlarıyla için seslendirdi.

Ajda Pekkan, izleyicilerin Kadınlar gününü kutladı

Sahne performansı ile izleyenleri büyüleyen Pekkan’a gecenin anısına Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal çiçek takdim etti. Başkan Uysal, 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutlayarak, “Öncelikle annelerimizin olmak üzere, tüm kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyorum. Bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan Pekkan hanımefendiye şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Tüm hanımlar adına çiçeği aldığını söyleyen Ajda Pekkan, “Böylesine özel bir günde sizlerle birlikte olmamıza vesile olan Başkanımız Mevlüt Uysal’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Nice nice böyle güzel günlerde birlikte olmak ümidiyle” dedi.


Süper Star, Ajda Pekkan Bahçeşehir’de ile Benzer Yazılar:

11 Mart 2014 Saat : 10:29

Süper Star, Ajda Pekkan Bahçeşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir