TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de

Son Güncelleme: 22 Haziran 2013 - 11:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Türkiye işadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından organize edilen Türkiye-Afrika Ticaret Köprüsü (TATK-7) etkinliği temsilcileri Başakşehir Beledisi’ni ziyaret etti.

TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de

Başakşehir’de faaliyet gösteren Sanayi ve İş Adamları Derneği (İKTİSAD) tarafından organize edilen ziyarete Afganistan, Angola, Paraguay ülkelerinden 35 iş adamı katıldı.

İş adamları, Belediye hakkında bilgiler aldı

340’ı Afrika ülkelerinden, 700’ü de Türkiye’den olmak üzere toplam 1040 girişimcinin yer aldığı TATK-7 kapsamında Türkiye’de bulunan işadamlarını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı temsilen Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfü Tama karşıladı.

Belediyenin farklı birimlerini de gezerek bilgiler alan grup, Çağrı Merkezini gezdi, yemek yedi.

Senatörler ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarından oluşan ve TATK-7 kapsamında Türk iş adamlarıyla bir araya gelecek olan heyet, toplu fotoğraf çekiminden sonra Belediyeden ayrıldı.

Türkiye işadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON ticaret köprüsü programlarının yedincisi olan Türkiye-Afrika Ticaret Köprüsü-7 (TATK-7) etkinliği çerçevesinde 54 Afrika ülkesinden 350 girişimci, ticari bağlar kurmak için Türkiye’de bulunuyor.


TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de ile Benzer Yazılar:

22 Haziran 2013 Saat : 11:42

TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir