Temizlik İşleri Müdürlüğü İş Sağlığı Eğitimi aldı

Son Güncelleme: 30 Kasım 2015 - 3:59 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü İş Sağlığı Eğitimi aldı
0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi’ aldı. Temizlik İşleri Müdürlüğü İş Sağlığı Eğitimi aldı

Bu sene üçüncüsü düzenlenen eğitimlere Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan 526 personel katıldı.

Başakşehir’de iş sağlığı alanında görülebilecek olumsuzlukların önüne geçmek için alınacak tedbirlerin ele alındığı seminerin açılış konuşmasını Temizlik İşleri Şefi, Ali Selçuk Kalaycı yaptı. Kalaycı konuşmasında, “Temizlik işi ağır ve tehlikeli iş grubuna girmektedir. Bu konuda belediye olarak personelimizi bilgilendirmek yeni kanun ve yönetmelikler hakkında bilgilendirmek istedik. Bu sene üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz seminerimizin tüm personelimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

‘İş kazaları küçükte olsa ihmal edilmemeli’

İş Güvenliği Uzmanı Atilla Koç ise yaptığı sunumda, “Temizlik hizmetleri görülürken karşılaşılan pek çok olumsuzluklar vardır. Bu hizmetler görülürken çalışanlar olarak öncelikli olarak iş sağlığı ve güvenliğini nasıl sağlayacaklarını bilmeleri gerekiyor. Yaşanacak kazalar küçümsenmeyerek mutlaka hastaneye gidilmesi gerekiyor. İş ortamında iş güvenliği ve sağlığını tehdit eden konular mutlaka amirlere bildirilmelidir.”


Temizlik İşleri Müdürlüğü İş Sağlığı Eğitimi aldı ile Benzer Yazılar:

30 Kasım 2015 Saat : 3:59

Temizlik İşleri Müdürlüğü İş Sağlığı Eğitimi aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir