Toki Başakşehir'de özel eğitim alanı satıyor! - Kayaşehir İstanbulKayaşehir İstanbul

Toki Başakşehir’de özel eğitim alanı satıyor!

TOKİ tarafından 27 Haziran 2014 Cuma günü 14:30’da Turyap aracılığıyla açık artırmaya çıkarılan 46 taşınmaz arasında İstanbul’dan sadece Başakşehir’deki özel öğretim alanı arsası bulunuyor.

Buna bakmak ister misiniz.
Toki Başakşehir’de özel eğitim alanı satıyor!
Son Güncelleme :

20 Haziran 2014 - 10:53

tanıtım ekle

TOKİ 27 Haziran 2014 Cuma günü 14:30’da Turyap aracılığıyla açık artırmaya çıkarılan 46 taşınmaz arasında İstanbul’dan sadece Başakşehir’deki özel öğretim alanı arsası bulunuyor. Toki Başakşehir’de özel

TOKİ, Başakşehir’deki okul arsası kaç metrekare?

Başakşehir İlçesi’nin Hoşdere Mahallesi’nde 251 Ada 4 Parsel üzerinde bulunan 7 bin 435,27 metrekare yüzölçümüne sahip arsa, Bahçeşehir Beldesi Ballıpınar, Sıvat-Yeşiltepe, Dereköy Çiftliği Mevkiileri Revizyon 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı’na göre; “özel eğitim tesis alanı” olarak kayıtlı.

TOKİ, Bahçeşehir özel okul alanını kaç TL’den satacak?

TOKİ tarafından satışa çıkarılan özel eğitim tesis alanının muhammen bedeli 19 milyon 155 bin TL olarak belirlendi.

Arsanın imar durumu!kayasehiristanbul.net

TOKİ tarafından satılacak özel eğitim tesis alanı hakkında Başakşehir Belediyesi’nin imar kayıtları şöyle;

1 – Mer’i İmar Planı ve mevzuatına uygun olarak boş arsa için inşaat şartları aşağıda gösterildiği şekilde tanzim edilerek imar durumu ile yalnız proje tanzim edilebilir, inşaat yapılamaz. Bu imar durumunun süresi 1 yıl olup, imar planında ve mevzuatında bir değişiklik olması halinde hiçbir hak iddia edilemez.

2 – Yapı ruhsatı müraacatı esnasında İSU’ den alınacak tasdikli fosseptik veya kanal projesi, ısı yalıtım projesi ve raporu, zemin etüd raporu, itfaiye onayı, Kadastro Müdürlüğünden alınacak röperli kroki, bloğun çekme mesafelerini gösterir inşaat istikamet rölevesi, tabii zemin ve yol kotları gösterir plan kotesi, gerekli görüldüğü takdirde muhtelif en-boy kesitleri ve detay projeleri mimari ve statik projelere eklenecektir. Toki Başakşehir’de özel


HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


 

Buna bakmak ister misiniz..

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.