TOKİ İstanbul Şile’ye 112 konutluk yeni proje!

Son Güncelleme: 1 Nisan 2018 - 3:06 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Türkiye’nin dört bir yanında konut üreten TOKİ’den İstanbul Şile’ye 112 konutluk yeni proje geliyor. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Şile 3. etap kapsamında inşa edilecek olan Şile TOKİ 3. Etap projesinin çalışmalarına ihalesinden sonra başlanacak.

İhalesi 2 Nisan 2018 tarihinde saat 14:30′ da gerçekleştirilecek. Şile TOKİ 3. etap ihalesinin yapılacağı yerin açık adresi henüz netlik kazanmadı. İhalenin yapılacağı yerin açık adresi; T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Peşin Ödemelerde Yüzde 20 İndirim Yapılacak
Düzenlenen kampanyaya özel olarak Gebze Emlak konutları 3 etap fiyat listesi için peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanacak. Taksitli ev satın almak isteyen kişiler için ise kredi desteği verilecek. Yüzde 30 peşinat vererek konut satın alacak olan kişilere yüzde 15 indirim yapılarak 120 ay taksitli konut satışı gerçekleştirilecek. Yüzde 25 peşinat veren kişiler ise yüzde 10 indirimden yararlanarak 120 ay vadeli konut satın alabilecek. 2 bin 400 liradan başlayan taksitlerle konut sahibi olma fırsatı sağlayan projede satışlar devam ediyor.

Emlak Konut Gebze 3. Etap Nerede?
Emlak Konut tarafından gerçekleştirilen dev projeler arasında yer alan Gebze konut projesi, Emlak Konut Gebze 1. etap ve 2. etap projelerine komşu olarak Kirazpınar Mahallesinde inşa edilecek. İnşaatına başlanan ve şu ana kadar yüzde 20’si tamamlanan projede cazip fiyatlarla satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Projede 6 tip konut blokunun yanı sıra aynı zamanda 2 adet ticaret bloku ve 1 adette ticaret ofis bloku bulunuyor.


TOKİ İstanbul Şile’ye 112 konutluk yeni proje! ile Benzer Yazılar:

1 Nisan 2018 Saat : 3:06

TOKİ İstanbul Şile’ye 112 konutluk yeni proje! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir