Toki Kayabaşı 19. Bölge Telefon Sorunu

Son Güncelleme: 3 Eylül 2016 - 1:49 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayabaşı 19.Bölge konutları teslim edileli aylar oldu. Ancak konutların Ev Telefonu ve İnternet sorunu hala çözülmedi.

Toki Kayabaşı 19. Bölge Telefon Sorunu

www.kayasehiristanbul.net sitemizin sizden gelenler bölümüne ulaşan şikayeti sizler ile paylaşıyoruz. İlgililerin bir an önce Kayaşehir sorunlarını gidermek için çözüm arayacaklarını umuyoruz.

 

Toki Kayabaşı 19. bölge den ev aldık ama aldığımıza bin pişman olduk. Binamızda her ay mutlaka 1 hafta boyunca ev telefonu ve internet kullanılamıyor. Bina görevlisine durumu bildirdim. Beraber durum analizi yaptık. Bana kendisinin çözümü bilmediğini ve site yönetimi ile iletişime geçmem gerektiğini söyledi. Site yönetimini farklı zamanlarda en az 8-10 defa aradım.

Ya çözeriz deyip çözmediler ya da beni hep farklı yerlere yönlendirdiler.Artık bıktım ve kendim özel elektrikçi çağırdım. Bana durumun binasal olduğunu ve kendisinin bir şey yapamayacağını söyledi. Daha sonra ev telefonu ve internet servis sağlayıcım olan Türk Telekom‘u aradım. Çağırdım. Ekipleri geldi ve aynı şekilde durumun binasal olduğunu, kendilerinin bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Lütfen birileri yardım etsin artık! Bunların dışında inşaatçı firma otoparklarımızı depo olarak kullanıyor. Şikayet var! ” Toki Kayabaşı 19. Bölge sakini Sadık B.


Toki Kayabaşı 19. Bölge Telefon Sorunu ile Benzer Yazılar:

3 Eylül 2016 Saat : 1:49

Toki Kayabaşı 19. Bölge Telefon Sorunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir