TOKİ Kayabaşı’nda 544 konut yapacak

Son Güncelleme: 8 Ocak 2015 - 11:38 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ Başakşehir Kayabaşı’nda 544 Adet Konut inşa ettirecek.TOKİ Kayabaşı’nda 544 konut yapacak

Söz konusu proje için 20 Ocak 2015 tarihinde saat 14.30’da TOKİ’nin Halkalı’da bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda ihale yapılacak.
TOKi İstanbul İli Başakşehir İlçesi Kayabaşı 869 Ada 10 Parsel ve 869 Ada 11 Parselde Yer Alan 544 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi için düzenlenecek açık ihalenin ardından 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanılacak. İşin 610 günde tamamlanması planlanıyor.
Emlak Gazetesi


TOKİ Kayabaşı’nda 544 konut yapacak ile Benzer Yazılar:

8 Ocak 2015 Saat : 11:38

“TOKİ Kayabaşı’nda 544 konut yapacak” için 1 Yorum

  1. LEVENT DOĞAN dedi ki:

    Toki, Emlak Konut işi ranta çevirdi. İnsanları düşünmekten yana değil, nasıl para kazanırım, nasıl rant elde ederim mantığı hakim olmuştur.Yok efendim şu kuruma şu kadar konut, yok efendim bu adamın referansı var, yok efendim kendi personeline ayırmalar. Sanki arsa 75 milyonun değil babalarından miras kalmış gibi hareket ediyorlar.Ey Yöneticiler millet hakkı diye bir şey var.Hangi biriyle helalleşeceksiniz.Ey yöneticiler insanlar şu, bu , memur,işsiz diye kutuplaştırmayın.Kaç konut yapacaksanız hepsini kuraya sokarsınız, herkes kaderine razı olsun.Referans adı altında Ahmet’e Mehmet’e konut ayırmak sizin neyinize. Bu ülkede 4 kişi sizlere konut ayırttırır, ona da bir şey demeyiz. Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanı, Başbakan, Genel Kurmay Başkanı; onlarda her gün insan içinde olduğu için. Bana birisi çıksa de-seki biz kimseye referans adı altında konut vermedik.

TOKİ Kayabaşı’nda 544 konut yapacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir