Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Sular Durulmuyor

Son Güncelleme: 5 Şubat 2017 - 10:47 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bugün Toki Kayaşehir 17.Bölge hak sahipleri site içerisinde bir araya gelerek hem kamu oyu oluşturmaya çalıştılar hemde diğer komşularını davet ederek durum değerlendirmesi yaptılar.

Toki Kayaşehir 17.Bölge'de Sular Durulmuyor

Aldıkları evlerde huzurlu bir şekilde oturmaktan başka amacı olmayan Toki Kayaşehir 17.Bölge sakinleri, müteahhit firmanın eksik bıraktığı işler olsun, süreç içerisinde site yönetimin yapması gerektiği halde yapmadığı işlerden dolayı olsun dinlenmeleri gereken pazar günü dahi bir araya gelmek zorunda kalıyorlar. Boğaziçi Site Yönetimi ile defalarca bir araya gelen hak sahipleri yönetimin vurdum duymaz davranışlarından dolayı hak arama mücadelesine girişmişlerdir.

Boğaziçi Site Yönetimi sorunlar ile alakalı vermiş olduğu en belirgin cevap %51 sağlayın bizi görevden alın şeklinde olmaktadır.

Site yönetimini bu pişkin davranışına sorunlardan şikayetçi olduğu halde kendiliğinden düzelmesini bekleyen hak sahiplerini, tepki vermeye çağıran Kayaşehir 17.bölge sakinleri  gündemin değerlendirilmesinden sonra dağıldılar.

Toki Kayaşehir 17.Bölge sakinlerinin talep ettiği konuları ayrıntılı olarak daha sonra sizler ile paylaşacağız. Ancak konu başlıkları olarak sıralayalım: Aidatlar ve aidat zammı, toplanan aidat harcamalarının denetlenmesi, güvenlik, müteahhit firma sorunları, site yönetimini denetleme, bütçe oluşturulurken hak sakinlerine sorulması, Emlakçılardan duyulan rahatsızlık, sıcak su sorununun çamur akması, site yönetimini kat maliklerinin seçme hakkı engellemesi vb.

kayasehiristanbu.net sitemizin Sizden Gelenler bölümüne gelen mailleri sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz.


Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Sular Durulmuyor ile Benzer Yazılar:

5 Şubat 2017 Saat : 10:47

Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Sular Durulmuyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir