Toki Kayaşehir 19.Bölge Başvuru Şartları - Kayaşehir İstanbulKayaşehir İstanbul

6 Aralık 2023 - 05:34

Toki Kayaşehir 19.Bölge Başvuru Şartları

Toki Kayaşehir 19. Bölge satış duyurusunda fiyatların çok yüksek olmasına rağmen başvuru şartlarını değiştirmedi.

Son Güncelleme :

26 Mart 2013 - 9:39

Toki Kayaşehir 19.Bölge Başvuru Şartları

Toki Kayaşehir 19. Bölge satış duyurusunda fiyatların çok yüksek olmasına rağmen başvuru şartlarını değiştirmedi. 19.Bölge Başvuru Şartları

İŞTE ŞARTLAR

7) Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları
üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma şartı aranacaktır.

B-)….. “HAK SAHİPLİĞİ BELGESİ”,nin alınarak anılan belgelerin ekinde, konut başvurusu yapılan İl sınırları içerisinde son 3 yıldır oturuyor olduklarına dair ikametgah ilmuhaberi ile birlikte son beş yıla ilişkin elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarından herhangi birisinin birer sureti veya başvuru yapılan İl nüfusuna son 3 yıldır kayıtlı olduklarına ait belgeler (Nüfus kayıt örneği) istenecektir Yukarıda belirtilen şartları taşıyan kişi/kişilere, bu satış kampanyasından bir defaya mahsus olmak üzere konut satışı yapılacaktır…

Başvuru için her hangi bir ; …Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin ilgili Şubelerine başvurarak, 2
Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 15 Nisan – 10 Mayıs 2013 tarihleri
arasında yatıracak

19.Bölge Başvuru Şartları

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
sinemcim 26/03/2013 / 20:52 Yanıtla

ben çokk mutluyum happyyyy bennn

bilaleymen 16/04/2013 / 12:52 Yanıtla

peşinat gerekli mi acaba?

mert 17/04/2013 / 14:59 Yanıtla

Tokinin merkezini aradım (Ankara)… 3 yıl İstanbul’da oturma şartı var mı dedim öle bir şart yok dedi…. şart üzerine konut olmayacak ve tokiden konut almamış olacaksın dedi….

    mehmet 26/04/2013 / 18:51 Yanıtla

    3 yıl niye yazsın burda ..Ankara böyle demiyor..kafa karıştırmak içinmi bu