Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Tanıtım Yazısı - Kayaşehir İstanbulKayaşehir İstanbul

3 Aralık 2023 - 02:03

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Tanıtım Yazısı

Okulumuzda nitelikli ve kaliteli bir eğitim için gerekli bütün altyapı bulunmaktadır.

Son Güncelleme :

17 Temmuz 2014 - 9:57

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Tanıtım Yazısı

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Okulumuz nitelikli ve kaliteli bir eğitim için gerekli bütün altyapı bulunmaktadır.

Okulumuz Eğitimde Fatih projesi kapsamında 40 derslikte akıllı tahta sistemine sahiptir. Derslerin büyük bir bölümü öğretmenler tarafından bu akıllı tahtalar ile işlenmektedir. Akıllı tahtalar ile videolar, slayt gösterileri, test teknikleri, örnek soru çözümleri gibi eğitime yardımcı materyaller öğrencilerimize ulaştırılmaktadır. Ayrıca 2013-2014 yılında 9.sınıf öğrencilerimize sunulan tabletler ile eğitim-öğretim faaliyetleri etkileşimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.2014-2015 eğitim-öğretim yılında 9.sınıf öğrencilerimiz için de tabletlerle eğitim-öğretim devam edecektir.kayasehiristanbul.net

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi

Okulumuz öğrencileri, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerini laboratuvarlarda aktif deneyler aracılığıyla görmektedirler. Okulumuzda her yıl test havuzu oluşturulmakta, konu testleri, tarama testleri, genel testler ve deneme sınavları ile üniversite sınavına hazırlık için gereken tüm ortam öğrencilerimize sunulmaktadır.

Okulumuz sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da ilçesinde lider okul konumundadır. Konferans salonu 2013-2014 yılında okulumuza kazandırılmıştır. Beden Eğitimi dersleri spor salonunda işlenmekte, müzik ve görsel sanatlar dersleri için oda ve atölyelerimiz bulunmaktadır. Yabancı dil sınıflarımız müfredata ek özel gelişim programlarıyla üniversite sınavına hazırlanmaktadır.

Okulumuz 2013-2014 eğitim-öğretim yılında sosyal, kültürel ve sportif alandaki başarılarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Buna bakmak ister misiniz..
Buna bakmak ister misiniz..