Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası - Kayaşehir İstanbul

3 Mart 2024 - 07:09

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası: 0212 777 06 00 Faks: 0212 777 06 02 Adres:Toki Kayaşehir 6.Bölge Kayaşehir BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Son Güncelleme :

04 Nisan 2013 - 21:00

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası

TOKİ Kayaşehir Anadolu Lisesi, öğrencilere nitelikli eğitim imkanları sunan bir okuldur. Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası:0212 777 06 00  Faks: 0212 777 06 02   Adres: Toki Kayaşehir 6.Bölge Kayaşehir BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Kayaşehir bölgesinde bulunan bu lise, öğrencilere geniş bir akademik program, sosyal etkinlikler ve gelişmiş öğretim kaynakları sağlamaktadır.

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi

Okul, Türkiye Milli Eğitim Müfredatına uygun olarak çeşitli ders ve aktiviteler sunmaktadır. Fen, sosyal bilimler, matematik ve dil anadal seçenekleri ile geniş bir eğitim yelpazesi sunar.

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Okulumuz nitelikli ve kaliteli bir eğitim için gerekli bütün altyapı bulunmaktadır.

Okulumuz Eğitimde Fatih projesi kapsamında 40 derslikte akıllı tahta sistemine sahiptir. Derslerin büyük bir bölümü öğretmenler tarafından bu akıllı tahtalar ile işlenmektedir. Akıllı tahtalar ile videolar, slayt gösterileri, test teknikleri, örnek soru çözümleri gibi eğitime yardımcı materyaller öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.

Ayrıca 2013-2014 yılında 9.sınıf öğrencilerimize sunulan tabletler ile eğitim-öğretim faaliyetleri etkileşimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.2014-2015 eğitim-öğretim yılında 9.sınıf öğrencilerimiz için de tabletlerle eğitim-öğretim devam edecektir.

Okulumuz öğrencileri, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerini laboratuvarlarda aktif deneyler aracılığıyla görmektedirler. Okulumuzda her yıl test havuzu oluşturulmakta, konu testleri, tarama testleri, genel testler ve deneme sınavları ile üniversite sınavına hazırlık için gereken tüm ortam öğrencilerimize sunulmaktadır.

Okulumuz sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da ilçesinde lider okul konumundadır. Konferans salonu 2013-2014 yılında okulumuza kazandırılmıştır. Beden Eğitimi dersleri spor salonunda işlenmekte, müzik ve görsel sanatlar dersleri için oda ve atölyelerimiz bulunmaktadır. Yabancı dil sınıflarımız müfredata ek özel gelişim programlarıyla üniversite sınavına hazırlanmaktadır.

Okulumuz 2013-2014 eğitim-öğretim yılında sosyal, kültürel ve sportif alandaki başarılarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Telefon Numarası

Öğretmen Kadrosu:

Uzman ve deneyimli öğretmen kadrosu, öğrencilere akademik başarılarını artırmak, kişisel gelişimlerini desteklemek ve öğrencilere rehberlik etmek için çalışmaktadır.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler:

Okul, öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenler. Sanat, spor, müzik, tiyatro gibi alanlarda öğrencilere geniş bir yelpaze sunar.

Fiziki İmkanlar:

TOKİ Kayaşehir Anadolu Lisesi, modern sınıflar, bilim laboratuvarları, kütüphane ve spor alanları gibi fiziki imkanlarla donatılmıştır.

Bağlantı ve İletişim:

Okulun resmi web sitesi WEB Adresi:http://kayasehiranadolu.meb.k12.tr

Öğrencilerinin sınav başarıları, bilimsel projelerdeki başarıları ve katıldıkları yarışmalardaki performansları gibi başarılarıyla tanınır.

TOKİ Kayaşehir Anadolu Lisesi, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimine odaklanan bir eğitim kurumu olarak bölgedeki eğitim kalitesini artırmayı hedeflemektedir. En güncel bilgilere ulaşmak ve kayıt süreci hakkında detaylı bilgi almak için okulun resmi kaynakları kullanılmalıdır.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.