TOKİ Kayaşehir Başvuruları Salı Günü Başlıyor

Son Güncelleme: 3 Eylül 2017 - 7:37 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Başakşehir İlçesi Kayaşehir mevkiinde bulunan 1892 TOKİ konutu için başvuru tarihi olarak açıklanan 5 Eylül Salı günü ne 2 gün kaldı. 603 Liradan başlayan aylık taksit ödemesi ile konutlar satışa sunuluyor. TOKİ Kayaşehir Başvuruları Salı Günü Başlıyor

20 Eylül’e kadar TOKİ Kayaşehir 2017 başvuru süresi 5 Eylül’de başlayacak ve 20 Eylül’e kadar devam edecek. Proje için başvurular Türkiye Halk Bankası’nın İstanbul’daki bütün şubelerinden yapılabilecek. Başvuru bedeli 5 bin TL olarak belirlendi.

Sadece İstanbul’da ikamet eden ve tapuda üzerine kayıtlı herhangi bir gayrimenkulü olmayan 18 yaşından büyük Türk vatandaşlarının katılabileceği başvurular Kurban Bayramının hemen ertesi günü 5 eylül salı başlayacak ve 20 eylül çarşamba günü sona erecek. Konutlara gelen talepler; Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile dul ve yetimleri – Minimum yüzde 40 engelli vatandaşlar ve Diğer orta gelirli ve hiç evi olmayan vatandaşlar olmak üzere 3 kategoride toplanacak. 1892 konuta bu sayının üzerinde talep gelmesi halinde hak sahipleri noter huzurunda 4 ekim tarihinde çekilecek kura ile belirlenecek.

TOKİ‘nin Kayaşehir’de 144 bin 755 TL’den fiyatlarla satışa çıkardığı toplam bin 892 adet konut için başvurular başlıyor.Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) İstanbul Kayaşehir’de toplam bin 892 adet konutu satışa çıkardı. İstanbulluların heyecanla beklediği TOKİ başvurular 5 Eylül’de başlayacak ve 20 Eylül’e kadar devam edecek. TOKİ Kayaşehir‘deki projelere başvurmak isteyenlerin Türkiye Halk Bankası’nın İstanbul’daki bütün şubelerine giderek başvuru gerçekleştirebilir. Başvuru bedeliyse 5 bin TL olarak belirlenmiş durumda.


TOKİ Kayaşehir Başvuruları Salı Günü Başlıyor ile Benzer Yazılar:

3 Eylül 2017 Saat : 7:37

“TOKİ Kayaşehir Başvuruları Salı Günü Başlıyor” için 1 Yorum

  1. Serkan taşdemir dedi ki:

    Engellilere ne gibi kolaylıklar var bide irtibat no gonderirmisiniz

TOKİ Kayaşehir Başvuruları Salı Günü Başlıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir