Toki Kayaşehir’de 59 Adet Konut Satışı bugün başladı

Son Güncelleme: 20 Kasım 2017 - 7:54 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İdaremiz mülkiyetinde bulunan 188 adet işyeri ile 110 adet konut olmak üzere toplam 298 adet taşınmaz, 5 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunulmuştur.

Toki Kayaşehir'de 59 Adet Konut Satışı bugün başladı

Toki açık artırma ile satacağı 110 adet konut’un 59 tanesi Toki İstanbul Başakşehir’deki Toki Kayaşehir konutlarından. Toki Kayaşehir 24.Bölge Konutları konut satışları için başvurular bugün başladı. Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecektir.
Satış işlemlerine yönelik tanıtım ve satış organizasyonu hizmetleri Emlak Yönetim A.Ş. (Tel: 0212 608 15 00 / www.emlakyonetim.com.tr) tarafından yerine getirilmektedir.

İdaremiz mülkiyetinde bulunan 188 adet işyeri ile 110 adet konut olmak üzere toplam 298 adet taşınmaz, 5 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunulmuştur. Satış işlemlerine yönelik reklam, tanıtım, pazarlama ve satış organizasyonu hizmetleri Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. tarafından yerine getirilecektir. Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecektir. Bununla birlikte, teklif alma sonrası Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalatma işlemleri yine anılan Bankalar tarafından belirlenecek Temerküz Şubeler aracılığı ile yürütülecektir.

DAİRELER VE FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecektir.

* 05 Aralık 2017 tarihinde de (açık artırma gününde) T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Türkiye Halk
Bankası A.Ş.’ye başvuru yapmak imkan dahilindedir.
AÇIK ARTIRMA YERİ VE SAATİ:
Yer: TOKİ Salonu Bilkent / ANKARA, TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu
Halkalı / İSTANBUL ve İnternet bağlantıları Saat: 13:30


Toki Kayaşehir’de 59 Adet Konut Satışı bugün başladı ile Benzer Yazılar:

20 Kasım 2017 Saat : 7:54

Toki Kayaşehir’de 59 Adet Konut Satışı bugün başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir