Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak

Son Güncelleme: 28 Ocak 2017 - 9:54 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir hak sahipleri site yönetimlerinin ilgisizliklerine karşı artık sessiz kalmamaya karar vermiş görünüyorlar.

Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak

Gün geçmiyor ki bir bölgede site yönetimlerinin ilgisizliklerine karşı çözüm arayışı için bir araya gelinmesin. Dün akşam yine bu amaç için Kayaşehir 17.bölge sakinleri bir toplantı yaptı. Toplantının temel amacının site yönetimlerinin söylediği gibi “yönetimi ele geçirip Kayaşehirlilerin aidat ücretlerini ele geçirmek” olmadığı ısrarla vurgulandı.


Toki Kayaşehir 17.bölge sakinleri şu konuları ısrarla vurguladılar:
1- Biz site yönetimine talip değiliz. Ancak şu anki site yönetimi mevcut durumunu ısrarla devam ettirmekten yana ise o zaman site yönetimini değiştirmekte kararlıyız.

2-Hak sahipleri olarak ücretlerini bizlerin ödediği site yönetimlerinin icraatlarını belirleyecek temsilcilerin tespit edilmesi.

3- Temsilcilerin, yönetimin hak sahiplerinin taleplerini yerine getirip getirmediğini denetleyip, muhasebe kayıtlarını takip etmesi.

4-Site yönetimlerinin hak sahiplerinin taleplerine karşı çıkması durumunda işveren olarak yönetimi kovabilecek çalışmaların yapılması.

kayasehiristanbul.net olarak Kayaşehirlilerin bu hak arayışlarının yanında olduğumuzu bildirir tüm bunlara gerek kalmayacak adil ve dürüst bir yönetimin başa gelmesini umut ederiz.

kayasehiristanbu.net sitemizin Sizden Gelenler bölümüne gelen mailleri sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz.


Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak ile Benzer Yazılar:

28 Ocak 2017 Saat : 9:54

“Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak” için 1 Yorum

  1. Servet dedi ki:

    Kayasehirde bi arsam var lâkin toki bu alana girmiş ve benim tapulu arsam 2 bölünmüş ve bi yerde 113m2 diğer bi yanda 45 m2 olmuş şimdi ben bu durumda mahkemeye mi gidim sizler mi bana yardımcı olacaksınız…

Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir