TOKİ Kayaşehir yeni projesinin detayları

Son Güncelleme: 17 Mayıs 2018 - 11:47 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ’nin İstanbul Kayaşehir’de hayata geçireceği 862 konutta detaylar netleşti. Dün yapılan ihale kapsamında ayrıca 2 ticaret merkezi, kapalı otopark ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi de bulunuyor.

TOKİ Kayaşehir yeni projesinin detayları

TOKİ tarafından İstanbul’un Başakşehir İlçesi Kayaşehir’de hayata geçirilecek olan 862 konutun ihalesi gerçekleştirildi. TOKİ Kayaşehir projesindeki konutların 40’ı 1+1, 190’ı 2+1, 514’ü 3+1 ve 118’i ise 4+1 planında dizayn edildi.

TOKİ Kayaşehir projesinde ahşap görünümlü kaplamalar ve ferforje korkuluklu geniş pencereler kullanıldı.

Modern mimari tarzda inşa edilecek projede cami, spor ve oyun alanları, dükkânlar, okul, park alanı oluşturulması hedefleniyor.
TOKİ Kayaşehir yeni projesinin detayları

TOKİ Başakşehir 2018 Projeleri Sürüyor

TOKİ Başakşehir projeleri ile konut üretimini sürdürürken hem projelerin ihaleleri hem de satışları etaplar halinde yapılıyor. Yeni etapta 862 adet üretilirken bu konutlara ek olarak 2 adet ticareti merkezi, kapalı otopark ve alt yapı ile çevre düzenleme işleri de projeye dahil edilmiş durumda.

TOKİ Başakşehir Teslim Tarihi Ne Zaman?

İhale bugün gerçekleştirilecek ve ihaleyi kazanan firma belirlenecek. Ardından iki firma arasında sözleşme imzalanacak ve bu sözleşme tarihini takip eden 10 gün içerisinde TOKİ yer teslimini yaparak projenin başlamasını sağlayacak. TOKİ Başakşehir 862 adet konut üretimi için 650 gün belirledi. Yani proje en geç bu süre sonuna kadar tamamlanacak ve konut alan kişilere evleri teslim edilecek.


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ Kayaşehir yeni projesinin detayları ile Benzer Yazılar:

17 Mayıs 2018 Saat : 11:47

TOKİ Kayaşehir yeni projesinin detayları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir