Toki Kayaşehir’de Sular Niçin Çamur Akıyor?

Son Güncelleme: 31 Aralık 2016 - 7:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir‘de son bir haftadır elektrik ve su kesintisi yaşanıyor. Bu durumu yetkililer daha önce İstanbul’un hava şartlarından kaynaklandığını duyurmuşlardı.

Ülkemizin alt yapısının ne kadar hassas olduğunu bu durumlarda görmekteyiz. Hava şartlarındaki bozulma hemen elektrik ve su kesintilerine neden olmaktadır.

Toki Kayaşehir'de Sular Niçin Çamur Akıyor? Toki Kayaşehir'de Sular Niçin Çamur Akıyor?Ancak bizim gündeme taşımak istediğimiz konu bu değil. Toki Kayaşehir‘de sular kesildikten sonra tekrar akmaya başlayınca nasıl oluyor da çamur olarak akabiliyor?  İstanbul’un diğer semtlerinde böyle bir duruma bu derecede rastlanmadığını düşünürsek konuyu nasıl izah etmek gerekiyor?

İski‘nin suyu bu şekilde akmadığına göre acaba binaların su deposunun dibi çamur mu dolu?

Kayaşehir Emlak Yönetim depoların temizliğini periyodik olarak yaptırmıyor mu?

Toki Kayaşehir’in genelinde sular gelince böyle aktığını tüm Kayaşehirliler bilmektedir. Kayaşehir site yönetimin her şey bir yana insan sağlığını direk etkileyecek bu gibi sağlık konularına dikkat etmedikleri takdirde hastalık ve zehirlenme gibi durumlar ile direk sorumlu olacaklarını kamu oyu ile paylaşmak isteriz. KAYASEHIRISTANBUL olarak Kayaşehir sorunlarına dikkat çekmeyi ve bir an önce sorumluluk sahiplerinin gereğini yapmasını beklemekteyiz.

 


Toki Kayaşehir’de Sular Niçin Çamur Akıyor? ile Benzer Yazılar:

31 Aralık 2016 Saat : 7:55

Toki Kayaşehir’de Sular Niçin Çamur Akıyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir