TOKİ Konutlarına başvurular sadece Halkbank’a Yapılıyor

Son Güncelleme: 27 Mart 2015 - 7:43 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ İstanbul Kayaşehir’de 400 adet alt gelir, 1.100 adet sosyal konut olmak üzere toplamda 1500 konut kuralı satışa çıkıyor. TOKİ Kayaşehir konut başvuruları sadece Halkbank üzerinden yapılacak.

TOKİ tarafından yapılan son açıklamada, Kayaşehir konutları başvurusu için sadece Halkbank’a yapılması gerektiği uyarısında bulunuldu.

TOKİ açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

TOKİ Konutlarına başvurular sadece Halkbank'a Yapılıyor

İdaremiz tarafından İstanbul Kayaşehir’de satışa sunulan konutlara ilişkin başvuru ve satış işlemleri sadece Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yapılmaktadır. Satışa sunulan konutların noter huzurundaki kura çekilişi 06-07 Mayıs 2015 tarihinde yapılacaktır. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için TOKİ ve yetkili bankalar dışında kimseye itibar etmemeleri, iş ve işlem yapmamaları önemle duyurulur.

TOKİ Başkanı M.Ergün TURAN, konut kuralarının 6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde Noter huzurunda yapılacağını belirterek, TOKİ’nin www.toki.gov.tr adresi ile Halk Bankası’nın İstanbul’daki tüm şubelerinden başvuru koşullarının ayrıntılı olarak temin edilebileceğini kaydetti.


TOKİ Konutlarına başvurular sadece Halkbank’a Yapılıyor ile Benzer Yazılar:

27 Mart 2015 Saat : 7:43

TOKİ Konutlarına başvurular sadece Halkbank’a Yapılıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir