Ali Ağaoğlu | Kayaşehir İstanbul

Ağaoğlu’ndan, Ampute Milli Futbol Takımı’na büyük jest

Ağaoğlu’ndan, Ampute Milli Futbol Takımı’na büyük jest

Finalde İngiltere’yi 2-1 mağlup ederek, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı’na bir destek de iş adamı Ali Ağaoğlu’ndan geldi. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Ağaoğlu, Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularına Çekmeköy’de birer daire hediye etti.

Ortaköy’de düzenlenen basın toplantısı ile hediyesini açıklayan Ağaoğlu, “Ağaoğlu olarak her zaman başarıyı ödüllendirdik. Özellikle amatör spor dallarında uluslararası başarılara imza atan sporcularımıza sahip çıktık. Onlar ki, sınırlı imkânlarla ve tırnaklarıyla kazıyarak şampiyonluklara ulaştılar. Ağaoğlu olarak engelli dostu bina yapma duyarlılığımız zaten vardı. Bundan böyle iki katına çıkaracağız. Çekmeköy’de yapımına başladığımız sitede bu duyarlılığımızı yansıtacağız” şeklinde konuştu.

“Oyuncularımızın elleri kolları olmayabilir aslan gibi yürekleri var”

Ali Ağaoğlu, Türkiye’nin uluslararası alanda zorluklarla dolu bir dönemden geçtiğini belirterek, “Millet olarak çeşitli engellerle karşılaşıyoruz. İş dünyası da payına düşen zorluklarla boğuşuyor. Böyle bir dönemde Avrupa Şampiyonu olan Türkiye Milli Ampute Futbol Takımımızın dosta düşmana gösterdiği bir şey var: Türk milleti olarak aşamayacağımız engel yok. Ampute Milli Takımının birbirinden değerli oyuncularının elleri kolları olmayabilir, ama aslan gibi yürekleri var. Bu vatan sevgisi, Türkiye sevgisi ile dolu sapasağlam yürekleri ile hepimizi onurlandırdılar” ifadelerini kullandı.

“Türkiye bu aslanlar için Ay-Yıldız’ın çevresinde birleşti”

Türkiye’nin şu dönemde birlik, beraberlik ve dayanışmaya daha fazla ihtiyacının olduğunu vurgulayan Ağaoğlu, “Türkiye‘nin iç ve dış düşmanlarla boğuştuğu, en fazla birliğe, beraberliğe, dayanışmaya ihtiyacı olduğu bir dönemde o dağ gibi yürekleriyle, katıksız ve karşılıksız vatan sevgileriyle bu ülke insanlarını bir yumruk gibi birleştirdiler. Türkiye bu aslanlar için bölgesel, siyasal, etnik farklılıklarını, hiç düşünmeden Ay-Yıldız’ın çevresinde birleşti” açıklamasını yaptı.

“Aslanlarımıza borcumuzu ödemenin zamanıdır”

Ali Ağaoğlu, bu tür sportif başarıların Türk halkını birbirine kenetlediğini vurgulayarak, “Ben çok uzun yıllardır Türk insanının böyle bir birlikteliğine tanık olmadım. Bunu bize sağlayan aslanlarımıza, şimdi borcumuzu ödemenin zamanıdır. Onlar engelleri aştı, sıra bizde. Elbette bu vatan sevgisinin bir karşılığı olamaz ama ben aslan yürekli takımımızın oyuncularına birer daire hediye ediyorum. Helali hoş olsun. Güle güle otursunlar” dedi.

Kaptan Osman Çakmak: “Desteklerinizden dolayı teşekkür ederim”

Basın toplantısı sırasında Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı oyuncuları ile bir telefon görüşmesi de yapan Ali Ağaoğlu, Milli Takım oyuncularına Türk halkına büyük gurur yaşattıklarını, birlik ve beraberliği sağlayan temel unsur olduklarını belirtti. Final mücadelesinde İngiltere karşısında galibiyeti getiren golü atan Ampute Futbol Milli Takımı Kaptanı Gazi Osman Çakmak, toplantıya telefonla bağlanarak şu ifadeleri kullandı:
“Herkes adına teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda bir araya gelip bu duyguları paylaşmak isterim. Bize desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.”

12 Ekim 2017
bosluk

Ali Ağaoğlu’na Kıbrıs’ta yoğun ilgi

Ali Ağaoğlu’na Kıbrıs’ta yoğun ilgi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu geçtiğimiz gün yeni projesi Çekmeköy Park projesinin tanıtımını yaptıktan sonra hafta sonu yakın bir arkadaşının çocuğunun düğünü için soluğu Kıbrıs’ta aldı. Yoğun iş temposundan düğünü fırsat bilip iki gün İstanbul’u terk eden Ali Ağaoğlu dinlenerek stres attı.

Gündüzleri Kıbrıs’ta dolaşan Ali Ağaoğlu yavru vatanda, vatani görevini yapan Mehmetciğin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Popüler bir sanatçı kadar yoğun ilgi ile gören Ali Ağaoğlu hayranları ile bol bol hatıra fotğrafı çektirdi. Güneş ve denizin keyfini çıkaran Ali Ağaoğlu Kıbrıs’ta karşılaştığı sanatçı dostu Tarık Ünlüoğlu ile sohbet etmeyide ihmal etmedi.

9 Ekim 2017
bosluk

Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi satışa çıktı

Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi satışa çıktı

Ağaoğlu Çekmeköy Park konut fiyatlarının açıklanamamasına rağmen kısa süreli ön talep aşamasında projede henüz toprak aşamasında inşaatına bugün başlanan projenin 150 adet daresi lansmana özel fırsatlarla ve uygun konut fiyatlarıyla satıldığı kaydedildi.

Ağaoğlu Çekmeköy Park konutlarında bu sabah (06 Ekim 2017) itibarıyla satılık dairelerin güncel fiyatları 440 bin liradan alıcısına sunuldu. Ağaoğlu güvencesiyle Çekmeköy Park projesi konut fiyatları lansmana özel yüzde 25 indirimle satışların başladığı projede toplam 738 konut ve alışveriş merkezi bulunuyor.  Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri projesinde 1+1 ile 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alırken, zemin + 14 katlı olmak üzere toplamda 13 blok olarak hayata geçiriliyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi açıklanan resmi güncel fiyat listesi

Ağaoğlu Çekmeköy Park Daire Tipi Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyat Aralığı
1+1 daire seçeneği konut fiyatı  440 Bin TL – 706 Bin TL
2+1 daire seçeneği konut fiyatı  665 Bin TL – 1 Milyon 181 Bin TL
3+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 002 Bin TL – 1 Milyon 472 Bin TL
4+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 438 Bin TL –  2 Milyon 106 Bin TL

Yüzde 10 peşin, yüzde 25 indirim kampanyası devam ediyor

Ağaoğlu Grubu bünyesinde inşa edilecek olan Çekmeköy Park’ta her türlü sosyal donatı ve özellikl mevcut. Ev sahiplerine özel ayrıcalık sunulan projede güncel ödeme planı kapsamında 36 ayda teslimleri gerçekleştirilecek olan projenin inşaatı Ekim 2017’de başlayacak. Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde lansmana özel yüzde 10 peşin ödeme fırsatıyla, bölgeye yatırım yapmak isteyenler veya yeni bir ev sahibi olmak isteyen herkes faydalanabilecek. Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde yer alan evlerin satışları ve kolay ödeme planı sayesinde yüksek prim fırsatı da metrekaresi 4 bin 800 tL olarak lansman çıkış fiyatı olarak müşterilere yansıtılmaya başlandı.

Proje ne kadar prim yapar?

Henüz toprak aşamasında ve gün itibarıyla inşaat çalışmalarına başlanan Ağaoğlu Çekmeköy projesi tamamlandığında sahibine en az olmak üzere yüzde 25’in üzerinde bir kazanç fırsatı sunacak.

Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede, nasıl gidilir?

Konum olarak Ağaoğlu Çekmeköy projesi oldukça görülebilir ve her gn önünde 100 binlerce aracın geçiş yaptığı Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Şile Otoyolu üzerinde, Metrogarden AVM’nin karşısında, dolayısıyla AVM’nin dibindeki Üsküdar-Çekmeköy metro istasyonuna yakın bir konumda yükseliyor.

Çekmeköy Park Ağaoğlu konut projesi her türlü sosyal imkana sahip, Mehmet Akif Mahallesi Ezgi Sokak Çekmeköy adresinde konumlu. Ağaoğlu 2017 en yeni konut projesi Çekmeköy Park evleri konumu, lokasyon göresli google maps haritası ile buradan veya alttaki harita bilgilerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

7 Ekim 2017
bosluk

Ali Ağaoğlu’ndan Kadir Topbaş yorumu: ‘Gömün gitsin’

Ali Ağaoğlu’ndan Kadir Topbaş yorumu: ‘Gömün gitsin’

AĞAOĞLU Şirketler Grubu, İstanbul Çekmeköy’de hayata geçireceği Çekmeköy Park projesinde satışlara başladı. Projenin yer aldığı yaklaşlık 90 dönümlük arsayı 20 yıl önce aldıklarını belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Bugün bölgede böyle bir arsanın metrekare fiyatı 2 bin doları geçmiş durumda. Bölgede markalı konutların ortalama metrekare fiyatları da 7 bin 500 TL’yi buldu. Çekmeköy Park projesinin bulunduğu lokasyonda böyle bir arsa da bulmak mümkün değil. Ben bu fiyata Ağaoğlu kalitesinde daire satıyorum. Üstelik yüzde 25 lansman indirimi ile daha da büyük bir fırsat sağlıyorum. Yani arsa fiyatına daire alacaklar. Lansman dönemine uyguladığımız yüzde 25 indirimle metrekare fiyatları 4 bin 800 TL’den başlıyor” dedi.

1.1 MİLYAR HASILAT

Projenin arsasını 20 yıl önce bugünün 2 daire fiyatına aldıklarını belirten Ağaoğlu, “Bu arsanın bugünkü değeri 650 milyon TL. Arsayı bugün alsaydım bu fiyatlarla satamazdım. Projenin İnşaat maliyeti 400 milyon TL. Yaklaşık 1 milyar 100 milyon TL hasılat bekliyoruz” dediği.

Konut alıcısı için fiyat avantajı sunduklarını belirten Ağaoğlu, “Bu kampanyaya bir isim vermek gerekse ‘Ağaoğlu servet transferi yapıyor’ derdik. Ağaoğlu felsefesi kazan kazandır.  Ben yaptığım bütün işlerde büyük Ağaoğlu ailesi diye tanımladığımız daire sahiplerimize, tedarikçimize, çalışanımıza kazandırmayı önemsedim. Ben de kazandım Allah’a şükür. Çekmeköy Park projemizde de bu kural işleyecek, herkes kazanacak. Kısacası büyük Ağaoğlu ailesine servet transferi yapıyorum. Kârımı vatandaşla paylaşıyorum. Maslak 1453 projemizden ilk alanlara yüzde 250-300’ün üzerinde kazandırdık. Ağaoğlu olarak her zaman kazan-kazan prensibini uygulayan bir grubuz” diye konuştu.

1 AYDA SATARIM

Ali Ağaoğlu, projede yer alan 738 dairenin 150 tanesini 2 gün içinde sattıklarını belirterek, “İddia ediyorum ki bu ay içerisinde bu projenin de satışını tamamlarım. İsteyenle takım elbisesine iddiaya girerim” dedi. Çekmeköy Park’ta yer alan dairelerin fiyatları hakkında bilgi veren Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, “Stokta kalan 80 metrekare büyüklüğündeki 1+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor. 226 metrekare kullanım alanı olan 4+1 dairelerin indirimli fiyatları ise 1 milyon 723 bin TL fiyatla satışa sunuluyor” dedi.

‘GİDENİN ARKASINDAN KONUŞULMAZ, GÖMÜN’

Ali Ağaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden ayrılan Kadir Topbaş’ın istifası hakkında, “Bizim köyde bir laf vardır; ‘gidenin arkasından konuşulmaz, gömün’ derler. Ben 50 senedir iş hayatının içindeyim. İş yapmanın bu kadar zor olduğu bir dönem yaşamadım. Özellikle belediyelerde bırakın başkanını, zabıtası bile yolda yürürken kibirden ‘dünyaları ben yarattım’ modunda… Şu anda gereği yapılıyor” dedi.

MEDYATİKLİĞİN FATURASI

AĞAOĞLU, Bakırköy projesinin yargıdaki durumunun devam ettiğini belirterek, “Orada bize iptal kararı veren hakimlerin hepsi şu an tutuklu ama maalesef verdikleri kararlar geçerli. Orada medyatikliğin faturasını ödedik. Bakırköy’deki projemiz belki de İstanbul’un en güzel projelerinden bir tanesi. Yasal süreç hakkında bir şey diyemem, devam ediyor. Temennimiz en kısa zamanda adaletin yerini bulması” şeklinde konuştu.

OTURUP AĞLAMAK YARAR SAĞLAMAZ

2008’de global krizin etkisi ile benzer bir konjonktürden geçildiğini belirten Ali Ağaoğlu; “O zaman da söyledim “dere her zaman kütük getirmez” diye. Bunu yatırımcı için söylüyorum. Bu tip dönemlerde oturup ağlamak, yatırımları durdurmak kimseye bir yarar getirmez. Biz 2008’de de aynı şeyi yaptık. Hem kazandık, hem kazandırdık. 2009 yılında satışa çıktığımız My City Bahçelievler’de tüm daireleri 10 günde sattık. O zaman da tıkanan çarkların dönmesini sağladık. Biz, tüketici için derenin her zaman kütük getirmesini istiyoruz. Bugün de aynı şeyi yapıyoruz” dedi. Yeni yapacakları projelere de değinen Ağaoğlu “Ankara’da 1.200 konutluk yeni bir projeye başlıyoruz. Bodrum’da Çinliler ile devasa bir proje için ön anlaşma imzaladık” dedi. Ağaoğlu Trabzon’da da 4-5 arsa tespit ettiklerini söyledi.

7 Ekim 2017
bosluk

Ali Ağaoğlu’nun Villası Yandı

Ali Ağaoğlu’nun Villası Yandı

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ve kardeşi Hüseyin Ağaoğlu’nun Balıkesir’in Avşa Adası’nda bulunan villası çıkan yangında küle döndü.

17 Ekim 2016
bosluk

Ali Ağaoğlu, El Öpmeye Gitti

Ali Ağaoğlu, El Öpmeye Gitti

İşadamı Ali Ağaoğlu, önceki akşam Bebek’te yeni sevgilisi Duygu Su Gülpınar’la görüntülendi.

13 Eylül 2016
bosluk

Ağaoğlu: Alt gelir gurubu daha fazla yararlanıyor

Ağaoğlu: Alt gelir gurubu daha fazla yararlanıyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu, Emlak Konut GYO’nun 1 Ağustos’ta başlattığı kampanyanın sadece yüksek gelir grubuna hitap ettiği eleştirilerine katılmadığını söyledi.

2 Eylül 2016
bosluk

Ağaoğlu Maslak’ta konutları ofise çevirdi

Ağaoğlu Maslak’ta konutları ofise çevirdi

Ağaoğlu, Maslak 1453 projesindeki F bloku konuttan ofise çevirdi. Konut sayısı 4 bin 681’den 4 bin 203’e, ofis sayısı da 533’ten bin 55’e çıktı

30 Ağustos 2016
bosluk

Ağaoğlu’ndan darbe girişimine inat yatırım geliyor

Ağaoğlu’ndan darbe girişimine inat yatırım geliyor

Ali Ağaoğlu, bu yıl başlatmak istedikleri 4 proje olduğunu ve bu projeler için 3 milyar dolarlık yatırım planladıklarını bildirdi.

23 Temmuz 2016
bosluk

Ağaoğlu’ndan sektörde bir ilk!

Ağaoğlu’ndan sektörde bir ilk!

Sektörde bir ilk olarak ‘Maslak 1453 Gayrimenkul Yatırım Fonu’ kurmak için düğmeye basan Ağaoğlu’na, SPK’dan olumlu yanıt geldi.

14 Mayıs 2016
bosluk

Ali Ağaoğlu Gidiyor

Ali Ağaoğlu Gidiyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, devam eden projelerini bitirdikten sonra Türkiye’de iş yapmayı bırakacağını açıkladı.

17 Nisan 2016
bosluk

Ali Ağaoğlu’ndan Taksim yorumu

Ali Ağaoğlu’ndan Taksim yorumu

İşadamı Ali Ağaoğlu, yaşanan terör olaylarının kendisini ve ailesini nasıl etkilediğini anlattı.

23 Mart 2016
bosluk

5 dakikada 30 milyon dolar harcadı

5 dakikada 30 milyon dolar harcadı

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, katıldığı radyo programında bilinmeyenlerini anlattı. Renkli hayatı ve espirileriyle tanıdığımız Ali Ağaoğlu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

18 Mart 2016
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-