Amine Gülşe İle Özel Sohbet

Amine Gülşe İle Özel Sohbet

İsveç’te doğup büyüyen 2014 Miss Turkey güzeli, oyuncu Amine Gülşe: “Türkiye’ye alışmam çok uzun sürmedi. Çünkü ailem beni Türk geleneklerine uygun olarak yetiştirdi. Ülkeme olan sevgim buraya yerleşip tanıdıkça daha da çoğaldı.”

2 Ekim 2017
bosluk

Amine Gülşe’nin Sağlık Durumu İyi

Amine Gülşe’nin Sağlık Durumu İyi

Geçtiğimiz akşam apandist şüphesiyle hastaneye götürülen ve ameliyata alınan genç oyuncu Amine Gülşe’den haber var.

22 Eylül 2017
bosluk

Amine Gülşe Kimdir?

Amine Gülşe Kimdir?

Amine Gülşe, 30 Nisan 1993 yılında İsveç dünyaya geldi. Babası Irak’lı annesi Türk. Gülşe’nin babası Galatasaray’da disk atıcılığı yaparken İsveç’e transfer oldu ve sonrasında İsveç’e yerleştiler. Lise öğrenimini ‘International High School Of The Guthenburg Region’da tamamladı. 2013 yılında abisinin işleri dolayısıyla annesini de alarak İzmir’e yerleşti. Burada 2014 yılında ‘Miss Turkey’ güzellik yarışmasına katıldı. Finalinin İstanbul’da yapıldığı yarışmada birinci oldu ve tacını bir önceki yılın güzellik kraliçesi olan Rüveyda Öksüz’den aldı. Dünyaca ünlü Manken İrina Shayk’a benzerliği ile dikkatleri çeken Gülşe, 14 Aralık 2014 yılında Londra’da düzenlenen ‘Miss World’ güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti, ancak dereceye giremedi.

21 Eylül 2017
bosluk

Amine Gülşe’nin sağlık durumu

Amine Gülşe’nin sağlık durumu

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil’in sevgilisi 24 yaşındaki oyuncu sevgilisi Amine Gülşe, dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yakınlarından alınan bilge göre, Amine Gülşe’nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

20 Eylül 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir