Angelina Jolie | Kayaşehir İstanbul

Angelina Jolie’ye ‘Dünya Vatandaş’ı ödülü

Angelina Jolie’ye ‘Dünya Vatandaş’ı ödülü

Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, bir kez daha ödüllendirildi. Angelina Jolie, işlerinden arta kalan tüm zamanını çocuklarına ayırıyor. Hatta artık önemli davetlerde de çocukları ile birlikte katılıyor. Güzel oyuncuya, Birleşmiş Milletler’in ödül töreninde 4 çocuğu eşlik etti.

18 Aralık 2017
bosluk

Angelina Jolie Kimdir?

Angelina Jolie Kimdir?

Angelina Jolie Voight, 4 Haziran 1975’te Los Angeles’da Akademi Ödülü kazanmış aktör Jon Voight ile yalnızca iki filmde oynamış aktris Marcheline Bertrand’ın kızları olarak doğdu. Aynı zamanda Chip Taylor’un yeğeni, James Haven’ın kız kardeşi olan Jolie’nin vaftiz annesi Jacqueline Bisset ve vaftiz babası Maximilian Schell’dir.

6 Kasım 2017
bosluk

Angelina Jolie çölde poz verdi

Angelina Jolie çölde poz verdi

ABD’li oyuncu Angelina Jolie, sevenlerinin karşısına Harper’s Bazaar’da çıktı. Angelina Jolie, Harper’s Bazaar dergisinin 150’nci yıldönümü için özel hazırlanan sayıda Namibya çöllerinde birbirinden ilginç karelerde boy gösterdi. 

6 Kasım 2017
bosluk

Angelina Jolie Sessizliğini bozdu!

Angelina Jolie Sessizliğini bozdu!

‘First They Killed My Father: A Daughther of Cambodia Remembers’ filminde çocuk oyuncu seçerken kullandığı ‘psikolojk oyun’ nedeniyle eleştirilen Angelina Jolie (42), sessizliğini bozdu. Çocuklara zulüm yaptığı iddia edilen Jolie, “Böyle bir şey olsaydı en başta ben kendime kızardım” dedi.

Eleştirilen açıklama Jolie’nin eleştirilmesine neden olan çocuk oyuncu seçimi açıklaması şöyleydi: “Masanın üzerine para konuldu ve çocuğun o parayı almasına izin verildi.  Sonra çocuk parayı geri vermesi için zorlandı. Paraya uzun süre bakan tek çocuk Srey oldu. Parayı geri vermesi istendiğinde duygusallaştı. Paraya büyükbabasına cenaze töreni düzenlemek için ihtiyacı olduğunu söyledi.

3 Ağustos 2017
bosluk

Angelina Jolie’den ‘Sığınmacı’ eleştirisi

Angelina Jolie’den ‘Sığınmacı’ eleştirisi

Hollywood yıldızı ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) Özel Temsilcisi Angelina Jolie, mülteciler için oluşturulan uluslararası insani yardım sisteminin çalışmadığını söyledi.

17 Mayıs 2016
bosluk

Angelina Jolie Günden Güne Eriyor

Angelina Jolie Günden Güne Eriyor

Kansere yakalandığı öne sürülen ve günden güne kilo kaybeden dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, tanınmayacak hale geldi.

28 Nisan 2016
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-