Demet Özdemir’in gözleri doldu

Demet Özdemir’in gözleri doldu

Her yıl yaklaşık 5 bin çocuğa yardım elini uzatan İyilik Melekleri Derneği, önceki akşam Grand Cevahir Otel’de yardım gecesi düzenlendi. Sunuculuğunu Hakan Bilgin’in yaptığı İyilik Melekleri Derneği yardım gecesine; Azra Akın-Atakan Koru, Demet Özdemir, Merve Özbey ve Hatice gibi ünlü isimler katıldı.

22 Aralık 2017
bosluk

Azra Akın’ı Bebek sorusu kaçırdı

Etiketler: ,
Azra Akın’ı Bebek sorusu kaçırdı

Atakan Koru-Azra Akın, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Çiçeği burnunda çift, muhabirlerin, “Bebek düşünüyor musunuz?” sorusunu yanıtlamadı.

9 Kasım 2017
bosluk

Azra Akın Kimdir?

Etiketler: ,
Azra Akın Kimdir?

Azra Akın 8 Aralık 1981, Almelo doğumludur. 2002 Türkiye Güzeli seçilen Azra Akın, ardından da 2002 Miss Universe’de Kainat Güzeli seçilmiştir. 1998 yılında Elite Model yarışması Türkiye ayağında birincilik kazanmıştır. Daha sonra 2002 yılında Star Tv’nin düzenlediği Türkiye güzellik yarışmasında birinci olmuştur.

8 Kasım 2017
bosluk

Azra Akın Alfie ile birlikte

Azra Akın Alfie ile birlikte

Önümüzdeki yıl vizyona girecek yabancı prodüksiyonlu bir filmle sinemaseverlerle buluşacak olan Azra Akın, geçtiğimiz gün evinin bahçesinde keyif yaptı. Azra Akın, objektife poz verirken kucağındaki kedisi Alfie’nin kurnaz bakışları dikkati çekti. Güzel oyuncu, instagram’da yayınladığı kareye, “Alfie iş başında” notunu yazdı.

8 Kasım 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir