Beylikdüzü | Kayaşehir İstanbul

Self İstanbul Konutları Satışa Çıktı

Self İstanbul Konutları Satışa Çıktı

Bugüne kadar yaklaşık 50 taahhüt işine imza attıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, yeni konut projeleri ‘Self İstanbul’ için 203 milyon yatırım yapacaklarını belirterek, “Beylikdüzü Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlanan projemiz için inşaat çalışmaları başladı.

Teslimleri Eylül 2019’da yapmayı planlıyoruz. Projemizde 609 konut, 60 mağaza ve 27 dersliği olan bir okul yer alacak” dedi.Karadeniz, 26 bin metrekare alanda yükselen proje alanında ‘Yurtiçi Kargo’ binası bulunduğunu ve bunu yıkarak kentsel dönüşüm kapsamında proje geliştirdiklerini ifade etti. 

Yüzde 85’i peyzajBalkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 daire ile çatı dubleksi ve bahçe katları tasarladıklarını ifade eden Karadeniz, “Dairelerin metrekare satış fiyatı 3 bin 200 lira.

Fiyatlar ise 229 bin liradan başlıyor” dedi. Proje alanının yüzde 85’ini peyzaja ayırdıklarını belirten Karadeniz, yetişkinlere geniş sosyal alan, çocuklara da özel bin metrekare alan tasarladıklarını kaydetti. Projenin konumuna da dikkat çeken Karadeniz, metrobüse yürüme mesafesinde yer alan projenin yapımı planlanan 2 metro hattına da komşu olduğunu dile getirdi.

12 Ekim 2017
bosluk

Başakşehir’de konut fiyatları düştü

Başakşehir’de konut fiyatları düştü

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta faaliyet gösteren Türkiye Veri İşleme Merkezi’nin (TUVİMER) araştırmasına göre, İstanbul’da son bir yılda Başakşehir, Sarıyer ve Beylikdüzü’nde konut fiyatları düşerken, 33 ilçede de enflasyon oranının altında, “sınırlı” artış oldu.

8 Temmuz 2017
bosluk

Kanal İstanbul Fiyatları Uçurdu

Kanal İstanbul Fiyatları Uçurdu

İstanbul’un çehresini değiştirecek dev projelerden Kanal İstanbul’un geçeceği güzergâhta adı geçen Küçükçekmece, Başakşehir, Esenyurt ve Arnavutköy, şehrin gelecek vadeden bölgeleri arasına girdi.

19 Haziran 2017
bosluk

İstanbul’a yeni metro hattı

İstanbul’a yeni metro hattı

Sefaköy – Beylikdüzü metrosu için çalışmalar başladı.15 km’lik hat, D-100 karayoluna ve metrobüs hattına paralel olacak.Yeni hat Sefaköy – Başakşehir havaray hattına da entegre edilecek.

3 Mart 2017
bosluk

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı başlıdı

35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı başlıdı

Kitapseverlerin heyecanla beklediği “35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı”, 12 Kasım’da TÜYAP’ta başlayacak.

12 Kasım 2016
bosluk

İstanbul’da en ucuz ev burada

İstanbul’da en ucuz ev burada

İstanbul’da uygun ev fiyatlarına ilişkin konuşan İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Nizameddin Aşa, İstanbul’da merkezde veya merkezi noktalara yakın lokasyonlarda küçük bir ailenin oturacağı 70-80 metrekarelik sıfır dairelerin 400 bin, 90-100 metrekarelik dairelerin 500 bin lira civarında olduğunu semtine göre bu bedelin 1 milyon lira veya üzerine çıkabildiğini söyledi.

10 Ağustos 2016
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-