Chicago’da yeni bir ajansla anlaştı

Chicago’da yeni bir ajansla anlaştı

Şarkıcı Serdar Ortaç’ın model eşi Chloe Loughnan, geçtiğimiz gün bir arkadaşıyla birlikte İstinyePark AVM’de görüntülendi. Markalar Sokağı’nda bulunan Masa Restaurant’da arkadaşıyla buluşan Chloe Loughnan, restoran çıkışında arkadaşıyla beraber kahve alarak, kısa bir alışveriş turu yaptı.

30 Kasım 2017
bosluk

Serdar Ortaç, Miami’den ev alacak

Serdar Ortaç, Miami’den ev alacak

Geçtiğimiz aylarda Amerika’nın Orlando kentinde bir inşaat firmasının reklamında oynayan ve karşılığında ev alan Serdar Ortaç; şimdi de Miami’ye göz dikti. Başarılı şarkıcının Miami’den ev baktığı söyleniyor.

1 Kasım 2017
bosluk

Serdar Ortaç: Ayrılmadık!

Serdar Ortaç: Ayrılmadık!

Son dönemde ayrılık haberleriyle gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç ile model eşi Chloe Loughnan, önceki gün İstinyePark AVM’de objektiflere yansıdı.

21 Ekim 2017
bosluk

Chloe Loughnan Kimdir?

Chloe Loughnan Kimdir?

Chloe Loughnan, 1992 yılında İrlanda’da Cork City’e bağlı Blackrock köyünde doğmuştur. Annesi Lucy Loughnan, babası Jason Loughnan’dır. İrlanda üniversitesi Gazetecilik bölümünü yarıda bıraktı. Üniversite eğitimi sırasında Paris’te bulunan bir mankenlik ajansı tarafından modellik teklifi alarak Fransa’ya davet edildi bu nedenle eğitim hayatına devam edemedi.

21 Ekim 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir