Demet Akalın idam istedi

Demet Akalın idam istedi

Demet Akalın, İstanbul-Fatih’te 10 yaşındaki oğlu Yiğitcan’ı katleden Nezir T.’ye sert tepki gösterdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve özellikle çocuklarla ilgili haberlere kayıtsız kalmayan şarkıcı, Nezir T.’nin, 1.5 ay önce yine çocuğunu öldürme girişiminde bulunduğuna dikkat çekerek, idam istedi.

8 Kasım 2017
bosluk

Demet Akalın’ın Villasını Kerimcan görüntüledi!

Demet Akalın’ın Villasını Kerimcan görüntüledi!

Demet Akalın hayalindeki eve sonunda kavuştu. Beykoz’da yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan 4 katı, 7 odası ve 2 salonu bulunan villasına yerleşen Demet Akalın evinde arkadaşlarını ağırlamaya başladı. Demet Akalın ile arkadaş olan fenomen Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından Akalın’ın yeni evini oda oda gezerek takipçileriyle paylaştı. Evi çok beğenen Durmaz şaşkınlığını gizleyemedi.

18 MİLYON TL’LİK BOĞAZ MANZARALI LÜKS VİLLA SATIN ALDI!

Şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz yıl eşinin işleri nedeniyle Hadımköy’e taşınmıştı. Ancak şehir merkezine uzaklığı ve bölgedeki inşaat çalışmaları nedeniyle Beykoz’a dönüş yapan ünlü şarkıcı, uzun süredir hayal ettiği eve kavuştu. Demet Akalın, Beykoz’daki evinin yakınlarında bulunan 18 milyon TL’lik boğaz manzaralı lüks villayı satın aldı.

”EV DEĞİL, SARAY!”

Beykoz’da yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan 4 katı, 7 odası ve 2 salonu bulunan villasına yerleşen Demet Akalın evinde arkadaşlarını ağırlamaya başladı. ‘Hayırlı olsun’a giden Kerimcan Durmaz, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın ‘saray’ını gezip 4 katlı villayı oda oda dolaştı. Villanın görüntülerini sosyal medyadan yayınlayan Durmaz ‘Ev değil saray’ yorumunda bulundu.

‘’ÇALIŞMAK ŞEREF VE NAMUSTUR’’

Şarkıcı Demet Akalın, kocası Okan Kurt’la birlikte aldıkları 18 milyon liralık yeni evleriyle ilgili borca girdiklerini söylemişti. Evi alabilmek için kredi çeken Demet Akalın, “Biz de normal aileler gibi borca girdik. Elimizi sıkı tutmamız lazım. Haftada üç gün çalışacağım. Para lazım. Çalışmaktan şikayet etmeyin. Çalışmak şeref ve namustur” şeklinde konuşmuştu.

20 Eylül 2017
bosluk

Demet Akalın’dan Haciz Açıklaması

Demet Akalın’dan Haciz Açıklaması

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un eski ortağı Osman Görgülü, Kurt’un borçlarını ödemediği iddiasıyla icra takibi başlattı. Haciz işlemi için Akalın ve eşinin Beykoz Acarkent’teki villasına çilingir yardımıyla girildi.

12 Ağustos 2017
bosluk

Demet Akalın Kimdir?

Demet Akalın Kimdir?

Demet Akalın 23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük’de doğdu. İlköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden mezun oldu.

5 Ağustos 2017
bosluk

Demet Akalın Niçin Dolar Bozdurmadı?

Demet Akalın Niçin Dolar Bozdurmadı?

Nişantaşı’nda görüntülenen Akalın dolar bozdurmamasıyla ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.

15 Aralık 2016
bosluk

Demet Akalın: Parası neyse öderim

Demet Akalın: Parası neyse öderim

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, emniyet şeridini ihlal ettiği görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşınca takipçilerinin eleştirilerine maruz kaldı.

1 Mayıs 2016
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-