‘Baykal’ın hayati tehlikesi var’

‘Baykal’ın hayati tehlikesi var’

Beyin ana damarı tıkanıklığı için tedavi altına alınan Deniz Baykal, beyninde oluşan ödem nedeniyle 3 kritik operasyon geçirdi. Prof. İbiş, “Başından itibaren hayati tehlikesi vardı, halen devam ediyor” dedi

18 Ekim 2017
bosluk

Deniz Baykal Kimdir?

Etiketler: ,
Deniz Baykal Kimdir?

Deniz Baykal 20 Temmuz 1938 tarihinde Antalya’da doğdu. Babası Hüseyin Hilmi Bey, annesi ise Feride Hanım’dır. 1952 yılında Antalya Atatürk Ortaokulundan, 1955 yılında Antalya Lisesi’nden mezun oldu. 1959 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 1960 yılında asistan olarak girdi. 1963’te doktora çalışmalarını tamamladıktan sonra iki yıl Rockefeller Foundation bursu ile ABD’de kaldı ve Columbia Üniversitesi ile Berkeley Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdürdü.

18 Ekim 2017
bosluk

Deniz Baykal ameliyattan çıktı!

Deniz Baykal ameliyattan çıktı!

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal beyninde oluşan ödem nedeniyle ameliyat edildi. Yaklaşık iki saat süren ameliyat tamamlandı. Baykal’ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.Sağlık Bakanı Demircan, hastane önünde yaptığı açıklamada, “Şu anda endişe edilecek bir durumda değiliz” dedi.

17 Ekim 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir