Game of Thrones | Kayaşehir İstanbul

İşte Game Of Thrones`un kamera arkası

İşte Game Of Thrones`un kamera arkası


İşte efsane dizi Game Of Thrones’un kamera arkası ve efektsiz görüntüleri…

14 Ekim 2017
bosluk

‘Game of Thrones’tan daha iyi projeler çıkaracak gücümüz var’

‘Game of Thrones’tan daha iyi projeler çıkaracak gücümüz var’

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen “IFTV – Uluslararası İstanbul Film ve Televizyon Forum ve Fuarı”nın öğleden sonraki oturumunda “Diriliş Ertuğrul” dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ’la dizinin oyuncularından Cengiz Coşkun konuşmacı olarak yer aldı.

30 Eylül 2017
bosluk

Lena Headey evini 2 kat fiyata sattı!

Lena Headey evini 2 kat fiyata sattı!

Fenomen dizi ‘Game of Thrones’ta canlandırdığı hırslı kraliçe ‘Cersie Lannister’ karakteriyle adından söz ettiren Lena Headey, İngiltere Yorkshire’daki evini sattı.

2014 yılında aldığı eve 790 bin dolar ödeyen 43 yaşındaki oyuncu, oldukça karlı bir anlaşmaya imza attı. Headey, 1950’li yıllarda inşa edilen lüks evine 2 milyon dolara alıcı buldu.

Kazandığı parayla yine emlak yatırımı yapacağı öğrenilen Headey’in, daha modern bir ev tercih edeceği belirtildi.

22 Eylül 2017
bosluk

Game of Thrones Oyuncuları Hacklendi

Game of Thrones Oyuncuları Hacklendi

Geçtiğimiz günlerde HBO’yu hackleyen bir grup siber korsan, kanala air 1.5 TB’den fazla veriyi ele geçirmişti. İki gün önce HBO yönetimi ile iletişime geçen hackerlar, ele geçirilen veriye karşı 15 milyon dolar civarında fidye talebinde bulunmuş ve bu fidyenin ödenmemesi halinde ellerindeki verileri sızdırmakla tehdit etmişti.

Korsanlar ayrıca Game of Thrones’da rol alan Peter Dinklage, Lena Headey ve Emilia Clark gibi oyuncuların şahsi telefon numaraları ve e-posta adreslerini ele geçirdiklerini de savunmuştu.

Yaşananların ardından HBO’nun hacker grubuna elindeki veriler için 250 bin dolar teklif ettiği ortaya çıktı. 27 Temmuz tarihli yazışma, sızdırılmasıyla kanal yönetiminin hackerlar ile bir süredir pazarlık halinde olduğunu gösteriyor.

 

14 Ağustos 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-