Gökhan Özoğuz | Kayaşehir İstanbul

Gökhan Özoğuz Kimdir?

Gökhan Özoğuz Kimdir?

Gökhan Özoğuz, 14 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Fenerbahçe’de doğmuştur. Aslen Gaziantep’lidir. Babası Ahmet Özoğuz’dur. Açıköğretim Fakültesinde okudu. 2007’de babaları Ahmet Hamdullah Özoğuz vefat etti. Müzisyen olmak için en büyük desteği dedesinden gördü.
15 yaşında gitar çalmaya merak salan Gökhan Özoğuz, Athena müzik grubunun solistidir. Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz ikiz kardeşidir.

19 Ekim 2017
bosluk

Şarkıcı Gökhan ve Hakan’dan milyonluk yatırım!

Şarkıcı Gökhan ve Hakan’dan milyonluk yatırım!

Çanakkale’nin ‘oksijen deposu’ olarak bilinen Kazdağları’nın eteklerindeki Bayramiç ilçesinde, ev ve arazi alan ünlü isimler arasına Athena grubunun kurucuları da katıldı.

İsviçre Alpleri’nden sonra dünyanın en yüksek oksijen oranına sahip olduğu belirtilen Kazdağları’nın eteklerindeki Bayramiç’te, şehrin gürültüsü ve stresinden uzak kalıp dinlenmek ve doğayla baş başa kalmak isteyen Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler milyonluk yatırım yaptı.

FİYATI AÇIKLANMADI

Athena grubunun kurucuları, Bayramiç’te birer tarla satın aldı. Gökhan Özoğuz’nun Bayramiç’e 26 kilometre uzaklıktaki Dağahmetçe Köyü’nde aldığı tarlanın 800 dönüm, Hakan Özoğuz’un Bayramiç ilçesine komşu bir bölgeden aldığı tarlasının ise 75 dönüm olduğu öğrenildi. Satın alınan tarlaların fiyatı açıklanmadı.

19 Ekim 2017
bosluk

Yıldız Tilbe’den ‘ırkçılık’ açıklaması

Yıldız Tilbe’den ‘ırkçılık’ açıklaması

O Ses Türkiye’nin yeni jürisi Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında yaşandığı iddia edilen kavga, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çekimlerin iptaline neden olduğu iddia edilen kavgaya ilişkin Yıldız Tilbe açıklamalarda bulundu. Tilbe’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar şu şekilde:

*Ben ırkçı değilim türkçü kürtçü lazcı değilim alevici sunnici bölgeci değilim , bana ırkçı diyenler şerefsiz ve net namussuzdur

*Bana ırkçı diyen kendisi. Irkçıdır  ve Allah belasını versindir

*Anladığım dilde yarışmacı istememi ırkçılık ilan edenler, ırkçıdır.Türkçesi düzgün olsun dünyanın bütün dillerinde de söylesin sakıncası yok

*Mükemmel sesli bi ispanyola dönülmez akşamın ufkunu nasıl söyletcem söylesede nekadar hissetcem ses tamam  söz ne olucakherkes anlamıyo tabi

*Ben ne olduğumu ve ne olmadığımı biliyorum , Allah da biliyor

*Çekemiyolar  beni işte başka açıklaması yok

*Kıskançlığınız bitmeyecek malesef

*Allah’a havale ediyorum düşmanlık edenleride, benide  , o bilir .

*Irkçı olsam sizdenmi korkup inkar edicem fakat değilim Allah’a şükür

14 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-